Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Marriott inwestuje


16.03.2010

 

Marriott International planuje podwoić liczbę swoich hoteli w Europie do 2015 roku – jest to część planu, który ma na celu przyśpieszyć ogólnoświatowy rozwój sieci.

W 35 rocznicę obecności w Europie Marriott International reprezentowany jest przez 174 hoteli. Przewiduje się, że liczba pokoi hotelowych na Starym Kontynencie z 40 tysięcy wzrośnie do 80 tysięcy przed końcem 2015 roku.
Na chwilę obecną siedem marek sieci Marriott ma swoich reprezentantów w Europie. Są to: Ritz-Carlton, Bvlgari, JW Marriott, Marriott Hotels & Resorts, Renaissance Hotels, Courtyard by Marriott oraz Marriott Executive Apartments.

Pierwszy Marriott w Europie powstał w marcu 1975 roku w Amsterdamie. Jako najstarszy z klanu otrzymał w prezencie na 35. urodziny renowację o wartości wielu milionów Euro. Dzięki temu Amsterdam Marriott Hotel osiągnął standard 5 gwiazdek. Wiele świeżo zaprojektowanych elementów hotelu jest reprezentatywnych dla nowego poziomu marki Marriott Hotels & Resorts w Europie.


źródło: http://news.marriott.com

 


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne