Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

CONFEX 2011 - nowe kontakty na rynku brytyjskim

09.03.2011

W dniach 1-3 marca 2011 Gdańsk Convention Bureau (GCB) promowało Gdańsk i Region Pomorski  na targach turystyki biznesowej International CONFEX w Londynie. Na ten cel zakupiono wspólnie z partnerami 25 metrową powierzchnię wystawienniczą.

 

Zespół Gdansk Convention Bureau - Marta Wiśniewska i Adriana Kluczyńska, reprezentował Polskę w partnerstwie z Krakow Convention Bureau. Do dwóch CVBs dołączyli: Mazurkas DMC Poland, Symposium Cracoviense oraz partnerzy GCB: Miasto Sopot i Międzynarodowe Targi Gdańskie - Członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau. Zróżnicowana oferta partnerów pozwalała na kompleksowe przedstawienie oferty Polski.

Targi CONFEX są przeznaczone wyłącznie dla branży meetings industry tj. profesjonalnych organizatorów kongresów, obiektów konferencyjnych, miejskich i narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, organizatorów imprez motywacyjnych. Są to największe targi z dziedziny turystyki biznesowej w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Targi CONFEX są organizowane od ponad 20 lat i należą do jednych z najbardziej prestiżowych targów przemysłu spotkań w Europie. Towarzyszą im również liczne seminaria i konferencje.

W ciągu trzech dni Gdańsk Convention Bureau odbyło około 30 spotkań z przedstawicielami brytyjskich firm i stowarzyszeń oraz dziennikarzami zainteresowanymi Gdańskiem i Regionem Pomorskim, jako wschodzącą destynacją konferencyjną. Szczególne zainteresowanie wzbudziły nowopowstałe obiekty jak Ergo Arena, PGE Arena, nowy projekt MTG, czy najnowsze inwestycje hotelowe. Cieszą również pozytywne opinie o Trójmieście, rosnącej infrastrukturze hotelowo - konferencyjnej i dobrym przygotowaniu Regionu do podjęcia międzynarodowych spotkań.

Podczas targów odbyły się również spotkania z przedstawicielami International Congress & Convention Assiociation (ICCA), dotyczące organizacji tegorocznej konferencji ICCA Research, Sales & Marketing Programme w Gdańsku w dn. 7-9 lipca 2011. Zainteresowanie konferencją jest tak duże, iż przerosło oczekiwania wszystkich. Spodziewany jest udział około 200 osób!

Działania promocyjne GCB, do których należy aktywny udział w targach turystki biznesowej to konsekwentne realizowanie głównego celu ze strategii rozwoju GOT i GCB na lata 2009-2016, tj. Gdańsk i Region w czołówce polskich destynacji konferencyjnych.

W 2011 roku targi Confex odwiedziło ponad 14 000 osób - wynik imponujący. W 2012 natomiast Confex kończy pewną "erę" w historii najważniejszych targów w Wielkiej Brytanii i Irlandii, bowiem przeniesione zostaną z Earls Court do hali ExCel Londyn.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne