Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi ITB - rozpoczęła się nowa era?

inauguracja targow promocja polski

09.03.2011

Dziewiątego marca rozpoczęły się najważniejsze dla branży turystycznej i miejmy nadzieję – przełomowe dla Polski, targi ITB Berlin.

 

 

 


Rano nastąpiła inauguracja tego długo oczekiwanego wydarzenia – Targów ITB Berlin, których Polska została oficjalnym partnerem, z czym związanych jest wiele przywilejów.
Na otwarcie Polska przygotowała wielką fetę. Jak świat przyjął nasz odświeżony wizerunek dowiemy się już wkrótce.

Targi ITB, które rozpoczęły nowy rozdział w promocji Polski, mają także ogromne znaczenie dla polskiego przemysłu spotkań.

- W 2011 Polska Organizacja Turystyczna bardzo silnie promuje wszystkie  sektory turystyki –  potwierdza Krzystof Celuch, pytany o wpływ działań promocyjnych podczas ITB na polską branżę eventową. - Oczywiście przemysł spotkań na tym skorzysta. Fakt, że będziemy widoczni jako kraj partnerski na tak dużych targach jak ITB na pewno pozwoli zwrócić na Polskę jeszcze większą uwagę. Liczymy na to, że obecni na tym wydarzeniu planiści skontaktują się bezpośrednio z Convention Bureau of Poland lub spotkają się z nami podczas prezentacji, które organizujemy w 2011 w Niemczech, tudzież na majowych targach.

Targi ITB to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży turystycznej w Europie i na świecie. Targi dają możliwość odkrycia całego świata w zaledwie kilka godzin – nie powinno tam zabraknąć nikogo. Bardzo licznie pojawią się kraje, które będą starały się zjednać sobie turystów biznesowych, a także hotele, dostawcy sprzętu do rezerwacji, tour operatorzy, firmy eventowe oraz wszyscy, którzy są związani z szeroko pojętą branżą turystyczną. Podczas targów odbywają się także liczne konferencje, szkolenia i spotkania tematyczne.


źródło: www. konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne