Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Debata okrągłego stołu branży kongresowo-eventowej na ITM Warsaw

ITM Warsaw

04.01.2013

Podczas tegorocznej edycji targów ITM Warsaw, które odbędą się w dniach 24-26 stycznia 2013 r. będzie miała miejsce debata branży kongresowo-eventowej z udziałem przedstawicieli stowarzyszeń branżowych. Celem spotkania jest wypracowanie wspólnych działań na rzecz branży spotkań.

Spotkanie w formule „debaty okrągłego stołu” odbędzie się w dniu 24 stycznia 2013 r. w Sali C2 w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w godzinach 14.00-15.30. Gospodarzem spotkania jest Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce - działająca najdłużej, bo od 1998 r. - organizacja branży turystyki biznesowej w Polsce. Zaproszenie do udziału w debacie przyjęły m.in. Stowarzyszenie Branży Eventowej, Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel oraz MPI Poland Club.

Jak informuje Sławomir Wróblewski, dyrektor programowy targów ITM i koordynator debaty, planowane spotkanie jest wynikiem powtarzających się postulatów wskazujących na potrzebę zwiększenia skuteczności działania dla osiągania istotnych celów branży MICE w Polsce. Pomysł na debatę zrodził się podczas dyskusji branżowej dotyczącej przedłużających się terminów płatności zorganizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej i portal MeetingPlanner.pl. Swój udział w spotkaniu zadeklarowali przedstawiciele branżowych stowarzyszeń, a jako podstawowy cel debaty przyjęto określenie wspólnych zadań służących lobbowaniu interesów całej branży i jej rozwoju wobec trudnej i zmieniającej się sytuacji gospodarczej w kraju i na świecie.
 

źródło: www.skkp.org.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne