Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PCB zaprasza do udziału w ankiecie na temat rynku spotkań i wydarzeń w 2012 roku

Poland Convention Bureau

07.01.2013

Do końca stycznia Poland Convention Bureau zbiera statystyki za 2012 rok do raportu „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce” - publikacji przygotowywanej wspólnie z Regionalnymi Convention Bureaux, obiektami z całej Polski oraz organizatorami spotkań.

Głównym celem raportu jest oszacowanie liczby i rozmiarów organizowanych na terenie Polski spotkań i wydarzeń. Ankieta skierowana jest do wszystkich Regionalnych Convention Bureaux, obiektów posiadających możliwości organizacji spotkań oraz do organizatorów wydarzeń.

- Serdecznie zachęcamy do wprowadzania danych za rok 2012. Wspólnie z roku na rok udaje nam się przedstawić jeszcze więcej spotkań, co podnosi konkurencyjność Polski na arenie międzynarodowej. Wierzymy, że z pomocą branży uda się pobić zeszłoroczny rekord i po raz kolejny udowodnić, jak duże znaczenie ma przemysł spotkań dla rozwoju kraju, regionów i prywatnych przedsiębiorców - informują przedstawiciele Poland Convention Bureau.

Ankietę online można wypełnić pod tym adresem.


źródło: www.poland-convention.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne