Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Do Warsaw Destination Alliance dołącza MAKRO Cash & Carry


05.10.2010

Do grona firm zrzeszonych pod egidą Fundacji Warsaw Destination Alliance dołączył kolejny partner. Jest nim lider w branży samoobsługowego handlu hurtowego: MAKRO Cash & Carry.

 

 

MAKRO Cash & Carry zostało od września br. nowym członkiem fundacji Warsaw Destination Alliance.

MAKRO Cash & Carry to kolejna znacząca i rozpoznawalna na świecie marka na liście członków Warsaw Destination Alliance. Dzięki partnerom o tak silnym wizerunku i ich wsparciu jesteśmy w stanie osiągać więcej kreując wizerunek Warszawy jako atrakcyjnej destynacji biznesowej - powiedział Alex Kloszewski, prezes Warsaw Destination Alliance.

MAKRO Cash & Carry działa w Polsce od 16 lat. Usługi firmy są adresowane do przedsiębiorców i obejmują zarówno kompleksowe zaopatrzenie jak
i rozwiązania biznesowe, m.in. doradztwo oraz szkolenia gastronomiczne. Firma posiada w Polsce 31 hal (w tym dwa MAKRO Punkty) i zatrudnia około 7 500 osób.

Warsaw Destination Alliance to zrzeszenie warszawskich firm i instytucji, które zajmują się budowaniem wizerunku Warszawy na świecie oraz wspomaganiem rozwoju miasta. WDA kładzie szczególny nacisk na rzecz promowania wizerunku Warszawy jako atrakcyjnej destynacji biznesowej. W tym celu zajmuje się m.in. sprowadzaniem do miasta wielkich kongresów i konferencji. Działania reklamowo-promocyjne prowadzone przez Warsaw Destination Alliance kierowane są zarówno do biznesmenów i organizatorów kongresów, jak i do turystów indywidualnych. Kampanie promocyjne Warszawy zlecane przez WDA prezentowane są w renomowanych mediach, takich jak BBC World, CNN czy International Herald Tribune.

Obecnie WDA zrzesza blisko 90 firm i instytucji. Są to jednostki prywatne oraz publiczne reprezentujące różne sektory gospodarki.

 


źródło: www.destinationwarsaw.com (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne