Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Luksusowy hotel powstanie pod Warszawą


05.10.2010

Ekskluzywny kompleks hotelowo-konferencyjny powstaje w pobliżu sielskiej miejscowości Sobienie Szlacheckie, w odległości 30 km od Warszawy.
 

 


Hotel z ośrodkiem SPA będzie uzupełnieniem inwestycji Sobienie Królewskie Golf & Country Club wraz z osiedlem domów jednorodzinnych.

Pałac, jeden z trzech budynków mieszczących część hotelową, wybudowany ponad sto lat temu, zostanie odrestaurowany i przygotowany do pełnienia nowej roli.  Znajdą się w nim restauracja z oranżerią, kawiarnia, palarnia cygar oraz biblioteka. Nie zabraknie również zaplecza kongresowego, w skład którego wejdzie sala balowa oraz cztery sale konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny.

Hotel projektowany był z myślą o turystach biznesowych. Zespół pałacowo-folwarczny z bogatą infrastrukturą biznesową stworzy idealne miejsce do pracy i zapewni wyjątkową atmosferę spotkań.

Hotel posiadać ma 120 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddane zostaną eleganckie pokoje i luksusowe apartamenty, wyposażone w stylizowane meble.

Kompleks hotelowo-konferencyjny oprócz ośrodka SPA posiadać będzie stadninę koni oraz korty tenisowe. Jako, że hotel jest częścią potężnej inwestycji w skład której wchodzi prestiżowy Golf & Country Club amatorzy gry w golfa w wolnej chwili oddać się będą mogli swojej pasji, korzystając z osiemnastu dołków pola golfowego klasy mistrzowskiej.

Otwarcie hotelu, który prawdopodobnie posiadać będzie cztery gwiazdki, planowane jest na koniec 2011 roku.


źródło: na podstawie www.sobieniekrolewskie.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne