Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Drugi Hilton Garden Inn ma powstać w Krakowie


08.07.2010

Przed terminalem lotniczym Portu Lotniczego Kraków Balice, na terenie dawnego parkingu, wiosną 2012 stanie Hilton Garden Inn. Będzie to drugi obiekt tej marki w Krakowie.

 

 


Władze Krakowa wyrażają swoje zadowolenie w związku z zaistniałą sytuacją, mając nadzieję, na przyciągnięcie większej ilości turystów biznesowych.

Sąsiedztwo z  lotniskiem nie jest przypadkowe. Hotel ma stać się elementem tworzonej obecnie infrastruktury hotelowo-handlowej w obrębie lotniska – tak nakazuje europejski trend, a także myśl o wygodzie i komforcie podróżnych, korzystających z połączeń lotniczych.

Hilton Garden Inn o standardzie czterech gwiazdek posiadać będzie 150 pokoi. Hotele tej marki przeznaczone są głównie dla gości biznesowych.

Hilton Corporation jest jedną z największych firm z sektora hotelarskiego na świecie. Posiada ponad 3,3 tys hoteli w 77 krajach świata. W Polsce, w najbliższych latach ma powstać siedem obiektów o różnym standardzie, wszystkie pod szyldem Hiltona.

Pierwszy Hilton Garden Inn w Krakowie ma zostać otwarty do końca tego roku. W ubiegłym miesiącu nastąpiło oficjalne otwarcie hotelu Hilton Gdańsk, a w najbliższym czasie Double Tree by Hilton mają pojawić się w Łodzi i Warszawie.


źródło: na podstawie http://logistyka.pb.pl

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne