Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Elfy SBE jak co roku ruszają do akcji


Elfy SBE jak co roku ruszają do akcji

Elfy SBE jak co roku ruszają do akcjiNa zdjęciu: Akcja charytatywna Elfy SBE 2017

Wielkimi krokami zbliża się doroczna edycja Gali Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej. To doskonała okazja, by pomóc potrzebującym dzieciom. Tym razem będą to podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim.

To już siódma edycja corocznej akcji charytatywnej Stowarzyszenia Branży Eventowej. Już niedługo, 11 grudnia br., w warszawskiej restauracji Pół na Pół, mieszczącej się przy ulicy Racławickiej 99, odbędzie się spotkanie, w trakcie którego zbierane będą dary dla niepełnosprawnych podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim. Gromadzi on dzieci i młodzież, które z powodu niepełnosprawności nie mogą uczyć się w standardowym przedszkolu bądź szkole. Potrzeby ośrodka są bardzo szerokie – brakuje mebli, elementów wyposażenia wnętrz, zabawek i sprzętu audiowizualnego, ale również farb, paneli podłogowych i innych materiałów niezbędnych do wykończenia sal dydaktycznych. Dary można dostarczyć na Galę lub bezpośrednio do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Kowalczyka 1 w Warszawie.

Na część rozrywkową wydarzenia złożą się koncerty zespołu Singin’ Birds oraz Lidii Kopani.

Aby wziąć udział w Gali Elfów, należy wypełnić formularz bezpłatnej rejestracji, umieszczony na poniższej stronie: www.elfy.evenea.pl/. Początek wydarzenia 11 grudnia 2017 r. o godz. 19:00.