Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Elfy SBE jak co roku ruszają do akcji

Akcja charytatywna Elfy SBE 2017

08.12.2017

Wielkimi krokami zbliża się doroczna edycja Gali Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej. To doskonała okazja, by pomóc potrzebującym dzieciom. Tym razem będą to podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim.

 

 

To już siódma edycja corocznej akcji charytatywnej Stowarzyszenia Branży Eventowej. Już niedługo, 11 grudnia br., w warszawskiej restauracji Pół na Pół, mieszczącej się przy ulicy Racławickiej 99, odbędzie się spotkanie, w trakcie którego zbierane będą dary dla niepełnosprawnych podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Międzyrzecu Podlaskim. Gromadzi on dzieci i młodzież, które z powodu niepełnosprawności nie mogą uczyć się w standardowym przedszkolu bądź szkole. Potrzeby ośrodka są bardzo szerokie – brakuje mebli, elementów wyposażenia wnętrz, zabawek i sprzętu audiowizualnego, ale również farb, paneli podłogowych i innych materiałów niezbędnych do wykończenia sal dydaktycznych. Dary można dostarczyć na Galę lub bezpośrednio do siedziby Stowarzyszenia przy ul. Kowalczyka 1 w Warszawie.

 

 

Na część rozrywkową wydarzenia złożą się koncerty zespołu Singin’ Birds oraz Lidii Kopani.

 

 

Aby wziąć udział w Gali Elfów, należy wypełnić formularz bezpłatnej rejestracji, umieszczony na poniższej stronie: www.elfy.evenea.pl/. Początek wydarzenia 11 grudnia 2017 r. o godz. 19:00.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne