Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Elfy SBE ponownie działają - włącz się do akcji!


Elfy SBE ponownie działają - włącz się do akcji!

Elfy SBE ponownie działają - włącz się do akcji!Na zdjęciu: Elfy SBE ponownie działają - włącz się do kacji!

Branża eventowa ponownie ma okazję, aby podzielić się dobrem z innymi. W tym roku Zarząd i członkowie Stowarzyszenia Branży Eventowej zapraszają do udziału w akcji charytatywnej dla Fundacji IRIJ na rzecz Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym. 

Akcja Elfy SBE 2023 skoncentruje się wokół działań na rzecz Fundacji IRIJ, która od lat realizuje zadania w zakresie ochrony i promocji zdrowia, zwłaszcza w dziedzinie rehabilitacji neurologicznej i zdrowia psychicznego dzieci od 0 do 21 roku życia. Organizacja wspiera także projekty, rozbudowujące i modernizujące ośrodki należące do Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Partycypuje w zakupach sprzętu, aparatury medycznej, technicznej i części urządzeń służących diagnostyce, lecznictwu, rehabilitacji i profilaktyce.

Jest to jednocześnie kontynuacja współpracy branży eventowej z Fundacją, która rozpoczęta została podczas poprzedniej edycji Elfów. Warto wspomnieć, że w jej ramach w listopadzie 2022 r. branża mogła wziąć udział razem ze swoimi podopiecznymi w musicalu "Pan Niezwykły". Tematycznie spektakl związany był z behawioralnymi uzależnieniami od elektroniki.

  • Jak pomagamy w tym roku? Firmy bądź osoby indywidualne mogą wybrać dar z listy, który zostanie przekazany Oddziałom Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Na spisie znajdują się m.in. sztućce, szklanki, dzbanki do napojów, czajniki elektryczne, mikrofalówki, gry czy puzzle. Lista potrzebnych przedmiotów dostępna jest pod linkiem www.sbe.org.pl.

Wszelkie pytania dotyczące akcji i wybrany „dar" należy zgłaszać, pisząc na adres biura SBE: info@sbe.org.pl.

Akcję tradycyjnie zwieńczy uroczysta Gala, która odbędzie się 18 stycznia 2023 r. w przestrzeniach EXPO XXI w Warszawie, a którą poprowadzi Krzysztof Łobodziński. W programie Gali przewidziano artystyczne atrakcje, występy muzyków, aktorów czy magików. Rejestracja uczestników wydarzenia trwa do 15 stycznia: https://app.evenea.pl/event/elfysbeirij/

Zachęcamy do udziału w akcji!