Jezioro? Rzeka? A może firmowe spotkanie w hotelu położonym w lesie? Jeśli trudno jest Ci podjąć decyzję, jaka lokalizacja byłaby najlepsza dla Twojego wydarzenia, zapoznaj się z ofertą Hotelu Kruk w Smardzewicach, w samym centrum Polski. Kameralny obiekt przy Sulejowskim Parku Krajobrazowym i nad Zalewem Sulejowskim daje możliwość oddechu od codziennego pośpiechu i miejskiego zgiełku. Profesjonalne zaplecze konferencyjne pozwoli zaś na zaplanowanie tu szkoleń oraz udanych spotkań integracyjnych.

Położony 50 km od Łodzi trzygwiazdkowy Hotel Kruk to miejsce stworzone z myślą o gościach podróżujących zarówno biznesowo, jak i rekreacyjnie. W malowniczym otoczeniu sprzyjającym skupieniu dużo więcej zyskuje się podczas szkoleń i przyjemniej spędza wyjazdy integracyjne. 

Niezaprzeczalnym atutem Hotelu Kruk jest wyjątkowe usytuowanie w sąsiedztwie rzeki Pilicy i nad jednym z największych zalewów w centralnej Polsce, który podziwiać można z tarasu widokowego. Nie tylko zmieniające się o każdej porze roku pejzaże, ale również smaczna kuchnia oraz wygodne pokoje wpływają na jakość odpoczynku. Budynek otacza piękny ogród, a do obiektu należy także hektarowy teren w pobliżu zalewu, na którym zaplanować można eventy w plenerze. Co jeszcze organizatorom spotkań ma do zaoferowania Hotel Kruk?

Hotel Kruk Smardzewice taras widokowy

Wielofunkcyjne sale konferencyjne nad jeziorem

Sama atrakcyjna lokalizacja nie wystarczy, aby przyciągnąć meeting plannerów. Hotel Kruk nie rozczarowuje ofertą biznesową. Na konferencje i eventy przeznaczono 6 sal, łącznie – ponad 400 m kw. 

Hotel Kruk Smardzewice sala konferencyjna

Sala konferencyjna A

Cztery z dostępnych sal przygotowane są do przeprowadzenia szkoleń dla grup, liczących od 15 do 130 uczestników. Na duże spotkania z udziałem 200 osób zarezerwować można przestronną i elegancką Salę Plenarną (210 m kw.). Hotel wyposażony został w profesjonalny sprzęt audiowizualny: nagłośnienie, ekran, rzutnik, TV LCD. Największe z dostępnych sal (Plenarna oraz A) są klimatyzowane.

Hotel Kruk Smardzewice sala konferencyjna

Sala Plenarna

Dzięki dużej przestrzeni biznesowej, hotel umożliwia zaplanowanie różnych scenariuszy wydarzenia, np. połączenie szkoleń z eventem, który zintegruje gości. Pomysłów na dobrą zabawę nie brakuje: Wieczór Las Vegas czy Gorączka Sobotniej Nocy. Największa z sal konferencyjnych wyposażona została w parkiet oraz scenę, a więc atrakcyjną będzie wieczór z muzyką i tańcami. 

Wybór jest duży, a w razie problemów z podjęciem decyzji warto skonsultować się z zespołem hotelu – chętnie doradzi najlepszą opcję! 

A może event w plenerze?

Jeśli aura na to pozwala, do programu spotkania można włączyć również zajęcia team building w plenerze. Grupy chętnie biorą udział w rajdzie jeepami, spływach kajakowych Pilicą bądź w wycieczkach krajoznawczych po najbardziej interesujących atrakcjach regionu.

Hotel Kruk Smardzewice event w plenerze

Znakomicie integrują oczywiście imprezy z grillem. Hotel Kruk dysponuje zadaszonym Grillowiskiem, idealnym na staropolskie biesiady, grill party i pikniki firmowe dla nawet 100 uczestników.

Hotel Kruk Smardzewice grill

Niebanalne wnętrza i smaczna kuchnia

Nawet najciekawsze spotkanie musi się kiedyś skończyć, a wówczas docenia się komfortowe pokoje z wygodnymi łóżkami. Hotel Kruk oferuje 70 miejsc noclegowych w 36 pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Okna większości z nich wychodzą na Zalew Sulejowski oraz Dolinę Rzeki Pilicy. Wszystkie przestrzenie wyposażone zostały w łazienki z prysznicami, TV oraz wi-fi. Na zmotoryzowanych gości przed budynkiem hotelu czeka bezpłatny parking, który pomieści 30 aut.

Hotel Kruk Smardzewice pokoj

Kolejny ważny element udanego pobytu biznesowego, czyli kuchnia, w Hotelu Kruk nie zawiedzie. Restauracja á la carte zachęca do bliższego zapoznania się z menu, które zawiera dania tradycyjnej kuchni regionalnej, kresowej oraz włoskiej.

Hotel Kruk Smardzewice restauracja

Na miejscu spróbować też warto smacznych wyrobów garmażeryjnych i ciast własnej produkcji. A skosztować ich można w oryginalnym otoczeniu: sala restauracyjna ozdobiona została mozaiką wykonaną przez właścicielkę hotelu, Grażynę Kruk, której autorstwa są również wyjątkowe obrazy dekorujące wnętrza hotelu. Dzięki nim uczestnik konferencji czuje, że przebywa w miejscu, o które zadbano osobiście, i w którym gościnność oraz dbałość o samopoczucie gości to ważne wartości. 

O Hotelu Kruk z pewnością można powiedzieć, że jest to obiekt wielofunkcyjny, który sprawdzi się o każdej porze roku i w każdą, nawet kapryśną pogodę. Nieduża odległość od Łodzi i Warszawy umożliwi sprawny dojazd, a malownicze otoczenie daje poczucie stałego kontaktu z przyrodą.