Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GCB kontynuuje podbój rynku spotkań

GCB działania

14.01.2011

W 2011r. Gdańsk Convention Bureau (GCB) będzie kontynuowało działania w ramach swoich  dwóch projektów priorytetowych, na których realizację zespół GCB zdobył fundusze ze środków zewnętrznych. Są to następujące projekty: „Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza” oraz „Gdańscy Akcjonariusze – konsekwentnie do celu”.

 

W pierwszym projekcie promocyjnym główne działania obejmują m.in.:
•    Aktualizację i dodruk materiałów promocyjnych
•    Szkolenia pt. „Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych” (TAOSB)
•    Prowadzenie badań statystycznych turystyki biznesowej
•    Aktywne członkostwo w międzynarodowych organizacjach m.in.  International Congress  and Convention Association (ICCA), Meetings Professional International (MPI)
•    Udział w targach turystyki biznesowej
•    Inwentaryzacja produktów turystyki biznesowej 
•    Rozwój programu Ambasadorzy Kongresów Polskich
•    Organizację wizyt studyjnych dla dziennikarzy i biur podróży
•    Prezentacje możliwości konferencyjnych Gdańska i Regionu Pomorskiego w wybranych miastach europejskich i w Warszawie. 

Kampania promocyjna jest współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013 (RPO WP). Cały projekt jest realizowany w latach 2009-2011.

Drugi ze wspomnianych wyżej projektów „Gdańscy Akcjonariusze – konsekwentnie do celu” jest realizowany w partnerstwie z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku i polega na angażowaniu wolontariuszy w bezpłatną pomoc przy organizacji dużych imprez masowych. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2010.

Oba projekty są działaniami realizującymi jeden z trzech głównych celów strategicznych rozwoju Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GOT) na lata 2009-2016 a mianowicie: Gdańsk i Pomorze w czołówce polskich destynacji konferencyjnych.

Poza tym w 2011r. GCB czeka nie lada wyzwanie związane z 2 konferencjami ICCA w Gdańsku: ICCA Research, Sales & Marketing Programme oraz ICCA Central European Chapter Meeting.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl  (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne