Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GOT i GCB zachęcają do członkowstwa

17.01.2011

Gdańska Organizacja Turystyczna (GOT) i Gdańsk Convention Bureau (GCB) zachęcają do członkostwa w stowarzyszeniu, które z początkiem stycznia 2011r. liczy już ponad 100 aktywnie działających firm.

 

 


Na jakie korzyści mogą liczyć członkowie? - Przede wszystkim na integrację z branżą i wspólne działania na rzecz rozwoju promocji turystyki w Gdańsku i Regionie Pomorskim - mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB. 

W 2010r. do GOT przyjęto 9 organizacji, są to: Hotel Haffner Sp. z o.o, Galeria Klucznik, Bedeker, M.P.A. Poland, ATP activity Sp. z o.o., Hotel Impresja, Qubus Hotel Gdańsk Sp. z o.o., Dom Aktora – Agencja Sztuki, Hotel Amber.

Członkowie GOT mogą bezpłatnie uczestniczyć w targach turystyki biznesowej razem z GCB. Na wszystkie imprezy zabierane są materiały promocyjne członków, które są również bezpłatnie dystrybuowane w punktach informacji it, prowadzonych przez GOT. We wszystkich wydawnictwach takich jak: folder promocyjny Karty Turysty czy katalog obiektów konferencyjnych i na stronie Internetowej GCB, członkowie GOT są wyróżnieni specjalną ikoną.

Jak dodaje Prezes Anna Górska - Korzyści dla członków koncentrują się na 3 płaszczyznach: promocja, wsparcie merytoryczne i integracja. We wszystkich szkoleniach i spotkaniach inicjowanych przez organizację członkowie uczestniczą bezpłatnie. 

Jaki jest koszt?  Składka członkowska w 2010r. wynosiła jedynie 600 zł brutto.
Jak to zrobić?  Wystarczy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.gdansk4u.pl/GOT  i dostarczyć wszystkie do biura GOT.

 

Corocznie do Stowarzyszenia przystępuje coraz większa ilość przedstawicieli branży turystycznej z całego województwa pomorskiego, dla których ważna jest integracja. W kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy EURO 2012 wyjątkowo trafnym wydaje się stwierdzenie, że zawodnik strzela bramki, ale to drużyna wygrywa mecz. Razem możemy więcej… Zapraszam do współpracy!


Na dodatkowe pytania odpowiada p. Anna Klajna, specjalista ds. administracyjnych, klajna@gdansk4u.pl;  tel. 58 305 70 80.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne