Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

GCB przyciąga ICCA do Gdańska

neptun konferencje w gdańsku

10.06.2011

Dzięki staraniom Gdańsk Convention Bureau (GCB) w 2011r. w Gdańsku odbędą się 2 konferencje ICCA!

 

 

 

 

Do rozpoczęcia pierwszej z nich pozostał już mniej niż miesiąc. Będzie to jedna z najważniejszych konferencji w branży spotkań tj. ICCA Research, Sales and Marketing Programme, która odbędzie się w Gdańsku w dniach 7-9 lipca!  ICCA, czyli International Conference & Congress Association, to najważniejsze na świecie stowarzyszenie przemysłu spotkań z dziedziny organizacji konferencji. GCB jako jedyna organizacja na Pomorzu jest członkiem ICCA od sierpnia 2007. Ze względu na rangę imprezy wiele miast z całego świata co roku ubiega się, składając swoją ofertę, o możliwość organizacji konferencji i pragnie zaprosić uczestników do swojego miasta. Konferencja co roku odbywa się w najciekawszych, atrakcyjnych turystycznie miejscach na świecie. Teraz przyszedł czas na Gdańsk, a dzięki promocji tego wydarzenia na arenie międzynarodowej, które prowadzone jest przez ICCA, nasza destynacja ma niepowtarzalną szansę być jeszcze bardziej rozpoznawalną na świecie.

ICCA RSMP to wszechstronny program edukacyjny, Business Exchange, otwarte dyskusje panelowe, które dają uczestnikom możliwość omówienia lokalnych projektów, wymianę opinii  z przedstawicieli międzynarodowych stowarzyszeń, firm. Największym atutem ICCA Research, Sales & Marketing Program jest właśnie Business Exchange. To sposób na pozyskanie nowych konferencji, spotkań dla swojego regionu. W spotkaniu ICCA RS&MP powinien uczestniczyć każdy, którego praca polega na poszukiwaniu informacji na temat potencjalnych konferencji i kongresów, porównywaniu ofert firm i dostosowaniu ich do potrzeb klientów, rozwijaniu własnej bazy danych, przeprowadzaniu specjalistycznych badań rynku, promowaniu destynacji (obiektu, miasta, regionu, kraju), współpracy z PCO i DMC, rozwijaniu strategii e-commerce, a także wszystkie osoby zainteresowane poszukiwaniem nowych destynacji.

Szczegóły programu: http://www.iccaworld.com/dbs/programme2011/index.cfm

W tym roku gospodarz regionu - Gdańsk Convention Bureau, oferuje także ciekawy program społeczny. W środę 6 lipca odbędzie się powitalny koktajl w hotelu Mercure Hevelius. W czwartek 7 lipca Prezydent Miasta Gdańska zaprasza delegatów ICCA na kolację do Dworu Artusa. Ostatniego dnia natomiast zorganizowane zostanie spotkanie pożegnanie na plaży w Sopocie. Farewell party jest sponsorowane przez Poland Convention Bureau i Gdańsk Convention Bureau. Do Sopotu goście popłyną statkiem Pirat. Na pokład zaprasza Miasto Sopot. Ponadto w trakcie trwania konferencji gospodarze zadbali o delegatów oraz osoby towarzyszące zapewniając trzy bezpłatne dla gości wycieczki: zwiedzanie miasta - piesza wycieczka, wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego oraz wyjazd na Zamek w Malborku i Zamek w Gniewie. Na wszystkie wycieczki zaprasza Marszałek Województwa Pomorskiego - Prezes Honorowy PROT.

W Gdańsku w tym roku odbędzie się także spotkanie sektora środkowoeuropejskiego ICCA, czyli ICCA Central European Chapter Meeting - Gdańsk, 25 - 27 sierpnia 2011 roku. W tym roku poruszone zostaną następujące tematy: Wpływ zmian demograficznych na branżę spotkań, Wykorzystanie funduszy unijnych w marketingu destynacji - pomoc czy luksus?, Wpływ dużych eventów na rozwój regionów, itd. Oprócz konferencji przygotowano ciekawy program towarzyszący (kolacja w Browarni, rejs jachtem), w trakcie którego goście będą mieli szansę porozmawiać i wymienić doświadczenia z przedstawicielami destynacji środkowo-europejskich.

 

 

źródło: www.gdanskconvetion.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne