Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krótko i na temat Prawidłowo wyposażona sala konferencyjna

sprzęt do sali konferencyjnej

15.06.2011

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór sprzętu konferencyjnego, z uwzględnieniem zarówno najwyższych standardów, jak i wielkości sali, a także potrzeb grup i osób, które będą z niej korzystać.

 

 


Poniżej najważniejsze urządzenia oraz wytyczne -  na podstawie rozmowy z szefem marketingu firmy ACCO.

 

  • sprzęt, w który wyposażona zostanie sala konferencyjna, powinien idealnie ze sobą współgrać, dlatego warto skorzystać z rozwiązań kompleksowych.
  • projektory - najlepiej takie, które pozwalają na pracę nawet w świetle dziennym. Projektory powinny być ciche oraz wiernie oddawać kolory.
  • duże i średnie sale: projektory o wysokim kontraście, co daje doskonały obraz, nawet w sytuacji niewielkiego zaciemnienia.
  • małe sale: w zupełności wystarczą tańsze, standardowe projektory.
  • ekran - dobrze dobrany pozwoli na jednakowy odbiór kolorów oraz zapewni wysoką ostrość obrazu, niezależnie od miejsca zajmowanego przez widza.
  • flipcharty - można wybrać jeden z tradycyjnych modeli, w tym zarówno magnetycznych jak niemagnetycznych, które umożliwiają zapis ustaleń.
  • wybrane modele flipchartów umożliwiają bezpośrednie przenoszenie notatek na ekran laptopa, a dalej natychmiastowe przesyłanie danych do uczestników spotkania.
  • wskaźniki - nawet o zasięgu do 100 m - pomagają w profesjonalnym prowadzeniu prezentacji; umożliwiają wskazywanie prezentowanych aktualnie treści.
  •  sprzęt powinien być odpowiednio dopasowany do sali, zapewniając gościom komfort i wygodę, przy równoczesnej elegancji i nowoczesności.

 
źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne