Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk Convention Bureau gościć będzie POIT


26.11.2010

W dn. 6-9 grudnia 2010r. na zaproszenie Gdańsk Convention Bureau w Gdańsku GCB będzie gościć 30 osobową grupę osób, w której skład wchodzić będą dyrektorzy polskich ośrodków informacji turystycznej (POIT) z zagranicy, kierownictwo Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Główną rolą POIT jest promocja Polski w dziedzinie turystyki na rynkach zagranicznych. Dlaczego narada ma się odbyć właśnie w Gdańsku? Goście zaproszeni zostali w celu przedstawienia im nowej oferty konferencyjnej Gdańska i Regionu.

 

- W ciągu kilku lat powstało u nas wiele hoteli, infrastruktura i zaplecze konferencyjne naszego regionu rozwija się, warto chwalić się tym, pokazywać i promować  – mówi Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau.


Narada odbywać będzie się w Hotelu Scandic w Gdańsku. Podczas kolacji sponsorowanej przez GCB, która odbędzie się w Klubie Morza „Zejman” w Gdańsku, goście będą mieli okazję spróbować szczególnego menu, w którym dania mają morski rodowód i przygotowywane są według przepisów żeglarzy. Mowa jest tu o ludziach, którzy od kilkudziesięciu lat żeglują (wraz z załogami) po morzach i oceanach świata i są związani z Klubem Zejman, m.in.: Jerzy Radomski - 32 lata żeglugi na "Czarnym Diamencie" - mil morskich jego podróży wystarczyłoby na 11-krotne opłynięcie równika,  kpt. Jerzy Wąsowicz, na jachcie "Antica" okrążył świat, potem żeglował po Atlantyku i Pacyfiku, kpt. Zbigniew Szafranowicz - 16 lat pływał jachtem "Morka" po Atlantyku - kapitanowie słyną z kuchni w kambuzach swych jachtów.  Po kolacji Gości czeka turniej marynarski: wbijanie gwoździa, przeciąganie liny, walka na ręce…


Podczas obrad, GCB będzie miało okazję, aby przedstawić plany swoich działań na przyszły rok i zaprosić dyrektorów do współpracy oraz pomocy w ich promocji. GCB dziękuje sponsorom: Hotelowi Sofitel Grand Sopot, Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, Pomorskiej Organizacji Turystycznej ora Referatowi Turystyki Urzędu Miasta Gdańsk za pomoc w organizacji spotkania.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl  (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe