Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk Convention Bureau gościć będzie POIT


26.11.2010

W dn. 6-9 grudnia 2010r. na zaproszenie Gdańsk Convention Bureau w Gdańsku GCB będzie gościć 30 osobową grupę osób, w której skład wchodzić będą dyrektorzy polskich ośrodków informacji turystycznej (POIT) z zagranicy, kierownictwo Polskiej Organizacji Turystycznej oraz przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Główną rolą POIT jest promocja Polski w dziedzinie turystyki na rynkach zagranicznych. Dlaczego narada ma się odbyć właśnie w Gdańsku? Goście zaproszeni zostali w celu przedstawienia im nowej oferty konferencyjnej Gdańska i Regionu.

 

- W ciągu kilku lat powstało u nas wiele hoteli, infrastruktura i zaplecze konferencyjne naszego regionu rozwija się, warto chwalić się tym, pokazywać i promować  – mówi Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turystycznej / Gdańsk Convention Bureau.


Narada odbywać będzie się w Hotelu Scandic w Gdańsku. Podczas kolacji sponsorowanej przez GCB, która odbędzie się w Klubie Morza „Zejman” w Gdańsku, goście będą mieli okazję spróbować szczególnego menu, w którym dania mają morski rodowód i przygotowywane są według przepisów żeglarzy. Mowa jest tu o ludziach, którzy od kilkudziesięciu lat żeglują (wraz z załogami) po morzach i oceanach świata i są związani z Klubem Zejman, m.in.: Jerzy Radomski - 32 lata żeglugi na "Czarnym Diamencie" - mil morskich jego podróży wystarczyłoby na 11-krotne opłynięcie równika,  kpt. Jerzy Wąsowicz, na jachcie "Antica" okrążył świat, potem żeglował po Atlantyku i Pacyfiku, kpt. Zbigniew Szafranowicz - 16 lat pływał jachtem "Morka" po Atlantyku - kapitanowie słyną z kuchni w kambuzach swych jachtów.  Po kolacji Gości czeka turniej marynarski: wbijanie gwoździa, przeciąganie liny, walka na ręce…


Podczas obrad, GCB będzie miało okazję, aby przedstawić plany swoich działań na przyszły rok i zaprosić dyrektorów do współpracy oraz pomocy w ich promocji. GCB dziękuje sponsorom: Hotelowi Sofitel Grand Sopot, Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, Pomorskiej Organizacji Turystycznej ora Referatowi Turystyki Urzędu Miasta Gdańsk za pomoc w organizacji spotkania.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl  (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne