Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI Poland Club zmiany w zarządzie

MPI Poland Club

26.11.2010

Stanowisko Wiceprezesa ds. Komunikacji w zarządzie MPI Poland Club objęła Iwona Kubisz. Iwona, przez 1,5 roku pełniła funkcję członka Komitetu Komunikacji i jest jednym z aktywniejszych członków stowarzyszenia.

 

 


Funkcję Wiceprezesa ds. Komunikacji do tej pory pełnił Maciej Ogieniewski, który przejął stanowisko Wiceprezesa ds. Finansów, zastępując tym samym Elżbietę Czarnocką. Funkcję Prezeza MPI Poland Club nieprzerwanie pełni Krzysztof Celuch.

Iwona Kubisz z branżą spotkań związana jest od lat. Jako Specjalista ds. konferencji i kongresów pracowała w Centrum Hotelowo-Kongresowym Gromada w Warszawie.  Przez kolejne miesiące piastowała stanowisko Specjalisty ds. konferencji w Warsaw Convention Bureau, a obecnie pełni funkcję Specjalisty ds. sprzedaży konferencji w dwukrotnie nagrodzonym podczas World Travel Awards 2010 Hotelu Intercontinental w Warszawie.

MPI Poland Club to znaczący głos przemysłu spotkań, który aktywnie promuje innowacyjne działania, pomysły i kreatywność. Do polskiego oddziału należy już ponad 40 osób z całej Polski, którzy dzielą się swoją wiedzą, pomysłami, pasją i zmieniają lokalny rynek spotkań w Polsce.


źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne