Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańska Organizacja Turystyczna i Gdańsk Convention Bureau wyróżnione za innowacyjność

27.11.2010

Gdańska Organizacja Turystyczna/Gdańsk Convention Bureau (GOT/GCB) otrzymały tytuł REGIONALNY LIDER INNOWACJI I ROZWOJU 2010 w konkursie organizowanym przez Fundację Innowacji Rozwoju, którego ideą jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

 

Konkurs  jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma.

Ocenie podlegały projekty, inicjatywy i działania zrealizowane po 01.01.2007 roku. GOT/GCB uzyskało nagrodę w kategorii Innowacyjna Organizacja i zgłosiło swoje działania w podziale na poniższe kryteria:
1.    Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań projektów, usług  dla członków organizacji i odbiorców zewnętrznych: portale www.gdanskconvention.pl i www.gdansk4u.pl, Karta Turysty
2.    Współpraca z innymi podmiotami i partnerami zewnętrznymi w realizacji swoich celów: Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników it, Gdańska Akademia Informatora Turystycznego,   Projekt Gdańscy Akcjonariusze (wolontariusze)
3.    Organizowanie konferencji, projektów edukacyjnych, publikacja wydawnictw  wspierających przedsiębiorczość i wspierających dziedzinę w której działa organizacja: Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych, Seminarium EkoHotel, Konferencja Odyseja Turystyczna 2010, Szkolenia dla członków GOT, Projekty wydawnicze GOT, Materiały promocyjne Gdańsk Convention Bureau

 

- Jestem dumna z tego prestiżowego tytułu. Uważam, że działania GOT/GCB są bardzo nowatorskie, a nasze podejście do zarządzania lokalną organizacją turystyczną jest samo w sobie innowacyjne. Wyróżnienie jest dowodem na to, że doceniają to również inni – mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB, pomysłodawca zgłoszenia GOT do konkursu.

Organizatorzy konkursu podkreślają, że w tegorocznej edycji konkursu wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń, a ich ilość i jakość świadczą o właściwym kierunku rozwoju realizowanego projektu. Tym bardziej wyróżnienie jest wartościowe dla GOT/GCB.

Konkurs składa się z dwóch edycji tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej. Ogłoszenie wyników regionalnych odbyło się podczas seminarium „Innowacje bliżej nas” w dn. 26.11.2010r. Tegoroczną edycję konkursu zakończy ogłoszenie wyników ogólnopolskich, które odbędzie się w Warszawie w grudniu 2010r.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne