Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dosłońce - tysiące klientów w ciągu kilku godzin

hotel dosłońce

27.11.2010

W ciągu kilku godzin, nowy hotel i Spa w Racławicach pozyskał 5000 klientów.  Zarejestrowano 25 000 prób połączeń telefonicznych. To efekt dobrej oferty i siły  grupowych zakupów.

 

 


Hotel Dosłońce Conference&Spa jeszcze wspomina niedawne otwarcie, a już pracownicy muszą zapomnieć o zabawie i zabrać się do pracy.
- Niestety, daliśmy radę odebrać tylko 3000 telefonów. Ze względu na ogromne zainteresowanie ze strony klientów uruchomiliśmy 3 dodatkowe telefoniczne linie rezerwacyjne - mówi Dagmara Leja z  Hotelu Dosłońce. Hotel skorzystał ze współpracy z portalem społecznościowym skupiającym zwolenników zakupów grupowych, oferując klientom dwudniowy pobyt w hotelu z dwoma śniadaniami i romantyczną kolacją oraz zniżki przy korzystaniu z hotelowego Spa.

Idea zakupów grupowych od trzech lat zyskuje popularność w Stanach Zjednoczonych. W Polsce rozwija się intensywnie od kwietnia tego roku, a obroty dwóch największych portali po czterech miesiącach działalności szacowane były na ponad 10 milionów złotych.

Przykład nowopowstałego Hotelu Dosłońce Conference&Spa pokazuje, że dzięki Internetowi przekaz informacji o promocjach jest błyskawiczny, a skłonność Polaków do grupowych zakupów ogromna. Ważna jest też atrakcyjna oferta. Piękna malownicza okolica historycznych Racławic, wysoki standard hotelu, świetna kuchnia i Spa plus dobra cena równa się dobry biznes dla hotelarzy i świetny odpoczynek dla klienta.

Hotel  Dosłońce Confenrence&Spa to obiekt  czterogwiazdkowy z 67 pokojam, któryi  oferuje 197 miejsc noclegowych.
Sale  konferencyjne przewidziano dla 600 osób. Istnieje możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia konferencyjne. Hotelowe Spa posiada 11 gabinetów kosmetycznych oraz basen i 3 rodzaje sauny ( sucha , parowa i ziołowa)  i 2 jacuzzi w tym jedno na wolnym powietrzu.

 


źródło: www.dosloncespa.pl (PR) 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne