Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańsk Convention Bureau podsumowuje swoje szkoleniowe sukcesy

gdansk convention bureau

30.12.2010

W 2010r. Gdańsk Convention Bureau (GCB) zorganizowało 4 szkolenia dla liderów branży spotkań pod nazwą Trójmiejska Akademia Organizatora Spotkań Biznesowych (TAOSB).

 

 

 

W szkoleniach wzięło udział 200 osób, które pozyskały wiedzę z zakresu turystyki biznesowej i marketingu destynacji.  Celem cyklu szkoleń TAOSB jest podniesienie kwalifikacji branży turystycznej Regionu Pomorskiego, a  tym samym zwiększenie konkurencyjności oferty turystycznej Gdańska i Pomorza w warunkach rywalizacji marketingowej. Szkolenia są organizowane w ramach Projektu "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego 2007-2013.

- Dzięki dofinansowaniu jesteśmy w stanie zapraszać międzynarodowych ekspertów, takich jak: Linda Pereira, Ulrike von Arnold czy Mady Keup, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. To jedyne tego rodzaju bezpłatne szkolenia na Pomorzu i niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy z nadal mało odkrytej dziedziny gospodarki jaką jest przemysł spotkań - podkreśla Anna Górska, Prezes GOT/GCB.

Niektóre tematy poruszane podczas dotychczasowych szkoleń to:
- Zarządzenie budżetem konferencji
- Doświadczenia wybranych miast europejskich w zakresie pozyskiwania gości biznesowych - na przykładach Wiednia i Sztokholmu
- Jak przygotować idealną ofertę organizacji konferencji (tzw. BID )
- Jak wykorzystać media społecznościowe w działaniach marketingowych
- Skuteczne sposoby współpracy z obiektami konferencyjnymi, liniami lotniczymi i usługodawcami związanymi z przemysłem spotkań - na przykładzie miast europejskich.
- Zintegrowane oferty turystyczne dla klienta biznesowego.
Szkolenia odbywają się w języku angielskim. GCB zapewnia tłumaczenia symultaniczne, całodniowe wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikaty. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

- Staram się aktywnie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez GCB, gdyż tematyka poruszanych zagadnień wprowadza nową jakość oraz świeże spojrzenie na dziedziny z zakresu turystyki i hotelarstwa; natomiast osoby prowadzące spotkania to niepowtarzalne osobowości, które z radością dzielą się swoim doświadczeniem przytaczając praktycznie kazusy - mówi Marcin Panek, Sales Manager, Radisson Blu Hotel.

- Uczestniczyłem we wszystkich szkoleniach TAOSB. Każde z tych spotkań, to okazja do wymiany doświadczeń i opinii z ekspertami z zagranicy. Wywiady z zaproszonymi zagranicznymi ekspertami publikujemy w Strefie Eksperta - mówi Jarosław Marciuk z Inspiros Consulting Group - Jednym z ciekawszych tematów były trendy w przemyśle spotkań,  zmiany związane z rozwojem technologicznym, nowym stylem życia. Wartością dodaną jest możliwość networkingu z hotelarzami, PCO czy przedstawicielami instytucji i samorządu.

Wielu z  prelegentów TAOSB  jest po raz pierwszy w Polsce. GCB zapewnia im możliwość zwiedzenia Gdańska I Regionu Pomorskiego. Dzięki temu poznają nową destynację konferencyjną.

Wszystkie prezentacje z TAOSB są dostępne na stronie www.gdanskconvention.pl


W 2011 r. GCB będzie kontynuowało szkolenia. Kolejne już 9 lutego. Poprowadzi je Tom Hulton, Dyrektor ds. Współpracy Międzynarodowej, IMEX.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne