Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Verde organizuje konferencje dla 700 osób

villa verde konferencje 700 osób

31.12.2010

W Zawierciu, w województwie śląskim, stworzono możliwość organizacji konferencji nawet dla 700 osób. Obiektem, w którym powstało tak potężne centrum kongresowe jest czterogwiazdkowy hotel – Villa Verde.

 

Ten największy i najnowocześniejszy hotel na Jurze, w grudniu bieżącego roku do użytku oddał Centrum Kongresowe z siedmioma salami. Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w najwyższej jakości, nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także bezprzewodowy Internet.

Największa sala daje możliwość organizacji konferencji nawet dla 700 osób. Pozostałe sale, w układzie teatralnym, mogą pomieścić od 260 do 15 osób. Istnieje możliwość łączenia i adaptacji sal według indywidualnych potrzeb.

Villa Verde
do dyspozycji gości oddaje 169 gustownie wyposażonych pokoi, w tym Apartamenty de Lux, oraz typu Executive Suits a także pokoje jedno- i dwu-osobowe.

W hotelu znajduje się również Centrum Zdrowia i Urody, w tym SPA, basen, łaźnie i sauny; bogate zaplecze gastronomiczne: restauracja, kawiarnia, Pub i chata grillowa oraz miejsca, przeznaczone do aktywnego wypoczynku jak korty tenisowe.

 


źródło: na podstawie www.villaverde.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne