Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Gdańska Organizacja Turystyczna i Gdańsk Convention Bureau idą w dobrym kierunku!

spotkanie w gdańsku

30.06.2011

W dn. 28.06.2011 w nowym Hotelu Focus w Gdańsku odbyło się Walne Zebranie Członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GOT) i Gdańsk Convention Bureau (GCB).Podczas spotkania przedstawiono oraz zaakceptowano sprawozdanie finansowe i merytoryczne z działalności GOT za 2010r, z działalności Rady GOT oraz Komisji Rewizyjnej. Prezes Zarządu GOT - Anna Górska podsumowała również wyniki audytu finansowego przeprowadzonego w organizacji, które potwierdzają prawidłowe funkcjonowanie i zarządzanie stowarzyszeniem.

GOT i GCB konsekwentnie realizują założenia strategii rozwoju organizacji, której działania opierają się na trzech głównych celach strategicznych. Są to:
I.  Gdańsk i Pomorze w czołówce polskich destynacji konferencyjnych
II.  Integracja branży turystycznej i wykorzystanie dużych wydarzeń masowych do promocji  turystyki
III. Stworzenie efektywnego systemu informacji turystycznej w Gdańsku.

W ramach realizacji I celu strategicznego główne projekty to: kampania "Promocja turystyki biznesowej jako markowego produktu Gdańska i Pomorza" oraz "Gdańscy Akcjonariusze - konsekwentnie do celu". Oba projekty otrzymały dofinansowane ze środków zewnętrznych. Wśród głównych zadań realizujących II cel strategiczny GOT są m.in. Karta Turysty, Gdańsk&love oraz Audioguide, a w III - szkolenia "Welcome to Gdańsk".


Przed Walnym Posiedzeniem Członków GOT, odbyło się posiedzenie Rady GOT, na którym obecny Zarząd GOT w składzie Anna Górska Prezes Zarządu oraz Anna Bartoszewicz-Pajka Wiceprezes Zarządu, zostały jednogłośnie wybrane na kolejną kadencję. "Dziękujemy za zaufanie i zobowiązujemy się do równie dobrego zarządzania naszą organizacją, jak do tej pory" - powiedziała Anna Górska po ogłoszeniu wyników głosowania.
Członkowie Rady GOT złożyli podziękowania na ręce pana Andrzeja Socika za wkład pracy, jaki włożył na rzecz Rady Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

 

 

źródło: www.gdansk-convention.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne