Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu pierwsze otwarte zostaną restauracje

hotel gołębiewski karpacz

07.12.2010

Od dłuższego czasu wszystkie oczy skierowane są na Karpacz, w którym otwarty ma zostać największy i najbardziej luksusowy hotel z rodziny Gołębiewskich – Gołębiewski Karpacz. Spór obserwują zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy tego potężnego obiektu.

 


Hotel miał częściowo zostać oddany do użytku w połowie listopada bieżącego roku. Na dzień dzisiejszy termin otwarcia wciąż nie jest znany.  Z informacji jakie uzyskał jeleniogórski serwis informacyjny wynika, że Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego odwleka podjęcie decyzji co do zmian w planach budowy hotelu.

Ten fakt bezpośrednio uderza w osoby, które miały rozpocząć pracę w tym obiekcie. Część z nich rezygnuje z zatrudnienia z uwagi na niepewną sytuację hotelu.

Konserwator zabytków nie zgodził sie na zmiany planu budynku proponowane przez właściciela, dlatego sprawa trafiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W przypadku negatywnej opinii tego organu budynek zostanie poddany częściowej rozbiórce.

Hotel jest już po odbiorze inspekcji pracy oraz sanepidu. Jeżeli decyzja straży pożarnej również okaże się pozytywna, przyszły dyrektor hotelu – Damian Stachura planuje złożyć podanie do nadzoru budowlanego o otwarcie dwóch restauracji, znajdujących sie na terenie kompleksu: Czerwonej i Zielonej.

 


źródło: na podstawie www.jelonka.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne