Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja w butikowym hotelu w Poznaniu? Platinum Palace Residence ruszy już w styczniu

platinum palace residence poznań

08.12.2010

Platinum Palace Residence w Poznaniu od stycznia dołączy do skromnego grona pięciogwiazdkowych hoteli w tym mieście i stanie się drugim, po Sheratonie, hotelem o tak wysokim standardzie.

 

 


Poznański Platinum Palace mieścić się będzie w zielonym centrum Poznania. Hotel powstał w neoklasycystycznej willi z początku XX wieku, która została odrestaurowana i przystosowana do potrzeb wysokiej klasy obiektu hotelowego.

Ten elegancki hotel typu boutique posiadać będzie 14 wygodnych, klimatyzowanych pokoi, wyposażonych m.in. w telewizory plazmowe oraz Wi-fi. Ponadto w hotelu znajdzie się zaplecze biznesowe z salą konferencyjną oraz salą klubową. Nie zabraknie również restauracji i baru.

Oficjalne otwarcie hotelu nastąpić ma w styczniu 2010 roku.

Platinum Palace Residence Poznań, będzie drugim z rodziny. Pierwszy hotel sieci otwarty został we Wrocławiu w połowie bieżącego roku. Platinum Palace Wrocław do dyspozycji gości oddaje 45 pokoi, w tym pokoje Kameralne, pokoje typu Komfort, pokoje Luksusowe, Apartamenty Pałacowe oraz Apartamenty Parkowe. W hotelu znajdują sie także trzy nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, z których największa może pomieścić 90 osób.

 


źródło: na podstawie  www.platinumpalace.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne