Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu za wysoki

Hotel Gołębiewski Karpacz

12.11.2010

Częściowe otwarcie Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, czwartego z rodziny, nastąpić miało w listopadzie tego roku, natomiast całkowite otwarcie zaplanowano na początek 2011 roku.

 

 


Planom otwarcia zagraża jednak rozmiar obiektu, który według specjalistów przekroczył planowaną wysokość.

Zarówno projekt jak i budowa Hotelu Gołębiewski w Karpaczu od początku wywołują dużo kontrowersji. Od momentu przedstawienia planów budowy, krytycy hotelu potępiali jego ogromne rozmiary. Po uzyskaniu zgody i zakończeniu prac budowlanych okazało się, że hotel jest jeszcze wyższy niż na to zezwolono.

Problem stanowi również dach, który pokryty został blachą i dachówką, a nie jak to wcześniej ustalono – łupkiem.

Właściciel hotelu – Tomasz Gołębiewski, tłumaczy, że wysokość budynku ma związek z górskim klimatem – ze względu na duże opady śniegu dach musi być spadzisty.

W chwili obecnej trwa oczekiwanie na kontrolę inspektora nadzoru budowlanego. Gołębiewski wierzy jednak, że hotel otwarty zostanie w zaplanowanym terminie.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu
ma być największym obiektem sieci i jedną z większych tego typu inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej.

W hotelu znajdować się będzie 880 klimatyzowanych pokoi oraz 20 luksusowych apartamentów, co oznacza ponad 2000 miejsc noclegowych. Nie zabraknie również pokoi przystosowanych dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Gołębiewski w Karpaczu dysponować będzie największym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w Polsce. Znajdą się tam 32 klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny. Ponadto hotel posiadać będzie Salę Kongresową o powierzchni 3500 mkw oraz Salę Kinową, przygotowaną na podjęcie 500 osób.


źródło: na podstawie www.wroclaw.gazeta.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne