Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

MPI na Meetings Poland Expo 2010

mpi_meetings poland expo

15.11.2010

Spotkanie MPI Poland @ Meetings Poland Expo 2010 "Innowacje drogą do zdobycia unikalnej pozycji rynkowej. Co nowego w branzy spotkań?" - będzie wspaniałą okazją aby zapoznać się z wiedzą oferowaną przez Meetings Professional International w Polsce za darmo.

 

 

Jest to jedyne organizowane przez MPI Poland Club spotkanie w roku, na które zapraszani są uczestnicy zupełnie bezpłatnie, aby ukazać potencjalnym członkom benefity płynące z przynależności do stowarzyszenia.


Tegoroczne spotkanie będzie przeprowadzone w formie warsztatowej wykorzystując potencjał zgromadzonych do dyskusji osób na temat czterech innowacyjnych obszarów, które każdy meeting planner może zaadaptować na swoje potrzeby, aby zbudować swój unikalny program imprezy i podnieść jego efektywność.


Najgorętsze aktualnie tematy na międzynarodowej arenie spotkań: media społecznościowe oraz społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR), jak również dwa tematy ściśle związane z podniesieniem wydajności kosztowej organizowanych wydarzeń - internetowe platformy RFP oraz wideokonferencje, staną się platformą wymiany doświadczeń między uczestnikami spotkania.


Każdy z czterech zaproszonych koordynatorów spotkania poda na początku trzy pytania, na które uczestnicy będą musieli znaleźć odpowiedz w panelach. Następnie każdy na sali będzie miał możliwość podejść do dowolnej grupy w narożnikach sali gdzie będą omawiać tematy i szukać odpowiedzi na pytania, wymieniać sie doświadczeniami. Po części warsztatowej każda grupa podzieli się ze wszystkimi własnymi wnioskami i radami.

 

Organizatorzy spotkania mają nadzieję, że przyciągając odpowiednią liczbę korporacyjnych i agencyjnych planistów oraz managerów centrów konferencyjnych i hoteli uda sie zgromadzić potencjał wiedzy, jakiego nie byliby w stanie przekazać pojedynczy mówcy.

 

 

źródło: www.mpiweb.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne