Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Młyn Klekotki teraz bardziej eko

hotel młyn klekotki

08.02.2011

Hotel Młyn Klekotki w Godkowie na Mazurach przejdzie modernizację. Na dachu zainstalowane zostaną kolektory słoneczne mające za zadanie ograniczyć emisję szkodliwych gazów do atmosfery.

 

 


Kolektory na dachu znaleźć mają się jeszcze przed sezonem wakacyjnym.

Energia pobierana z promieniowania słonecznego zamieniona zostanie na energię cieplną, która do tej pory czerpana była z pieców na olej opałowy. 24 kolektory o powierzchni 74 mkw pozwolą zmniejszyć o 40% ilość energii cieplnej, pozyskiwanej do tej pory w sposób tradycyjny.

Hotel Młyn Klekotki Resort and Spa
mieści się w młynie z XVII wieku, położonym w malowniczej okolicy, bezpośrednio nad jeziorem. Do dyspozycji gości hotel oddaje 42 pokoje typu Standard, Deluxe oraz Apartamenty.

W obiekcie znajduje się profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne w skład którego wchodzą: sala na rzece, sala w młynie, sala kominowa. Spotkania odbywają się również w ogrodzie zimowym, młyńskiej piwnicy i na werandzie. Największa sala pomieści ponad 120 osób.

Hotel posiada także Spa, gdzie relaksu zaznać można korzystając z sauny, łaźni parowej, fototerapii, aromaterapii czy rożnego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych.

Młyn Klekotki zajął III miejsce w konkursie „Hotel z pomysłem 2010” organizowanym przez magazyn Hotelarz.

 


źródło: na podstawie www.hotelmlynklekotki.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne