Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

EMC ogłasza konkurs z okazji Tygodnia Networkingu

EMC

07.02.2011

Od 7 do 11 lutego na całym świecie obchodzony jest Tydzień Networkingu. Celem inicjatywy jest pokazanie networkingu jako narzędzia nięzbędnego do osiągnięcia sukcesu w biznesie.

 

 


Celem Event Managers Club jest również integracja, konsolidacja branży eventowej oraz stworzenie okazji, które umożliwiają wymianę wiedzy i kontaktów.

Z tej okazji Event Managers Club ogłasza konkurs "Od kontaktu do kontraktu". Uczestnicy mają za zadanie podanie jednego, ciekawego pomysłu, który będzie pokazywał sposób na budowanie relacji biznesowych między ludźmi wraz z uzasadnieniem, dlaczego sposób ten może być skuteczny. Praca nie powinna byc dłuższa niż 1500 znaków.

Prace należy przesyłać do dnia 11 lutego br, na adres :info@emc-org.pl. Jury wyłoni zwycięzcę, który otrzyma KARTĘ EMC (ważną 1 rok) Karta EMC gwarantuje m.in.: bezpłatny udział w spotkaniach dla event managerów w różnych miastach Polski; rabaty na szkolenie i konferencje organizowane przez EMC; rabaty i szkolenia organizowane przez partnerów EMC; Certyfikat przynależności do EMC; możliwość posługiwania się logo EMC na stronie własnej firmy lub wymienienie przynależności do EMC w CV; dostęp do Strefy EMC na stronie www.emc-org.pl; udział w wyjazdach studyjnych mających na celu poznanie kraju, regionu lub miasta pod kątem organizacji evetów; możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi osobami z branży; możliwość nawiązania kontaktów biznesowych; możliwość znalezienia pracy lub pracownika; rabat na prenumeratę na czasopisma branżowe m.in MICE Poland

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 14 lutego . Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą e-mailową.

 

 

źródło: www.emc-org.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne