Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja EHFCN w Krakowie

07.02.2011

EHFCN2W dniach 1 – 3 lutego 2011 Convention Bureau of Poland, z lokalnym wsparciem Kraków Convention Bureau, zorganizowały site inspection dla przedstawiciela European Healthcare Fraud & Corruption Network (EHFCN). W październiku 2011 stowarzyszenie zorganizuje w Krakowie swoją coroczną konferencję. Duży wpływ na wybór Krakowa miał fakt, że w tym samym czasie odbywać się tu będą spotkania Rady Unii Europejskiej.

European Healthcare Fraud & Corruption Network jest jedyną europejską organizacją zajmującą się zwalczaniem nadużyć finansowych i korupcji w sektorze opieki zdrowotnej w całej Europie. Kontakt z EHFCN, Convention Bureau of Poland nawiązało podczas ubiegłorocznych targów EIBTM w Barcelonie.

Program site inspection obejmował wizytację krakowskich hoteli, które wcześniej, w odpowiedzi na zapytanie EHFCN  przygotowały swoje oferty. Podstawowym kryterium wyboru była dostępność hotelu w październiku 2011, możliwość organizacji konferencji dla 150 – 200 osób wraz z zakwaterowaniem w jednym obiekcie oraz lokalizacja hotelu i dostępność środków komunikacji miejskiej. Obok hoteli wizytowane były również krakowskie restauracje zlokalizowane w centrum miasta i Kopalnia Soli w Wieliczce rozpatrywane pod organizację gala dinner podczas konferencji. Wizytacja zakończyła się zaprezentowaniem najważniejszych krakowskich atrakcji turystycznych, z Wawelem i podziemiami rynku na czele.

Decyzja o wyborze obiektów znana będzie w przeciągu 2 miesięcy.

 


źródło: http://www.poland-convention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne