Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Omega w Olsztynie


28.04.2010

Olsztyński Novotel zniknął. Orbisowski obiekt zastąpiony został przez trzygwiazdkowy Omega Hotel Olsztyn, który od 1 kwietnia 2010 przeszedł

w ręce prywatnej spółki Omega Hotel Sp. z o.o. Omega nie jest hotelem sieciowym, jak jego poprzednik, jest natomiast jedynym hotelem pod

opieką firmy.

Hotel rozpoczął przyjmowanie gości tuż po Wielkanocy - od 06 kwietnia 2010 – mówi Beata Hajduk, Kierownik Działu Handlowego i Jakości w Omega Hotel.

Zmianie właściciela i zmianie nazwy hotelu towarzyszyły ogólne prace porządkowe. Odnowiony został letni ogród

a pokoje odświeżono. Z uwagi na rozpoczynający się właśnie sezon, pozostałe prace przeniesiono na termin późniejszy. Wiadomo jednak, że w planach spółki znajduje się rozbudowa restauracji, rozbudowa sal konferencyjnych, wzbogacenie hotelu o zaplecze rekreacyjne – zdradza konferencje.pl Pani Beata -  Planowana jest również adaptacja pokoi na 2 apartamenty – dodaje.

 Hotel posiada 96 pokoi do wykorzystania jako pokoje 1, 2 lub 3-osobowe (duże łóżko 2-osobowe i kanapa 1-osobowa), których ceny również uległy zmianie.
W hotelu znajduje się także restauracja z nowym, ulepszonym menu, bar, bilard, taras z grillem i widokiem na jezioro, ogród a także plac zabaw dla dzieci i boisko do siatkówki plażowej.

Hotel Omega jest obiektem przygotowanym na organizację konferencji. Największa sala konferencyjna ma powierzchnię 250 m2 i może pomieścić do 200 osób. Istnieje możliwość podzielenia jej na 3 mniejsze pomieszczenia. Sala jest klimatyzowana i posiada pełne wyposażenie multimedialne i audiowizualne. 

Dodatkowo w hotelu znajdują się 4 mniejsze salki, mogące pomieścić 10-15 osób każda.

W hotelu oprócz konferencji i szkoleń organizowane są bankiety, imprezy integracyjne oraz różnego typu imprezy okolicznościowe.
 

 

źródło: http://omegahotel.pl/
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne