Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Gdańsk wyróżniony


28.04.2010

- Od 10 lat TripAdvisor.com konsekwentnie umacnia pozycję lidera wśród serwisów turystycznych – mówi Krzysztof Stęplowski z działu marketingu sieci Qubus Hotel. Tworzone przez użytkowników opinie, porady oraz bazy danych sprawiły, że serwis uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych w sieci.

Wśród wyróżnionych przez TripAdvisor.com obiektów znalazły się hotele sieci Qubus. Najwyżej cenione są obiekty zlokalizowane we Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku. –  Szczególnie cieszy sukces Qubus Hotel Gdańsk, który – choć otwarty niecały rok temu - wyprzedza już ponad 50 ujętych w rankingu gdańskich obiektów – przyznaje Krzystof Stęplowski.

Dziś jest prawdziwym przebojem Gdańska. Co więcej, w plebiscycie Top Hotel 2009 Qubus Hotel Gdańsk zdobył główną nagrodę w kategorii Debiut Roku.

Qubus Hotel Gdańsk otwarty został w czerwcu ubiegłego roku. 4-gwiazdkowy hotel zlokalizowano w budynku po starym spichlerzu przy ulicy Chmielnej. Hotel oferuje 184 miejca noclegowe w 110 jedno- i dwuosobowych pokojach. W pokojach dostępny jest bezpłatny Internet, klimatyzacja, TV satelitarna, telefon, radio.

 

 

Oprócz komfortowych pokoi z doskonałym śniadaniem, restauracji z widokiem na Motławę, sali fitness - w hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne, składające się z czterech klimatyzowanych sal. Można tu organizować zarówno kameralne spotkania bądź szkolenia, jak i konferencje dla ponad stu osób. Hotel dysponuje najnowszym sprzętem audio - video, a klienci mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Dobra lokalizacja pozwala dotrzeć na Stare Miasto w przeciągu trzech minut.

źródło: www.qubushotel.com


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne