Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Poznański otwarty zostanie we wrześniu

19.08.2010

W Luboniu, koło Poznania już za miesiąc otwarty zostanie trzygwiazdkowy Hotel Poznański wraz z bogatym Centrum Konferencyjnym Miralex.

 

 

 


Hotel do dyspozycji klientów oddaje 100 pokoi jedno i dwuosobowych klasy ekonomicznej oraz standardowe, a także 7 pokoi o podwyższonym standardzie typu Superior, złożonych z dwóch pomieszczeń mieszkalnych. Z myślą o komforcie gości wszystkie pokoje zostały wyposażone w łazienkę z prysznicem, telefon, TVsat oraz Internet.

Zaplecze konferencyjno-biznesowe składa się z 5 klimatyzowanych sal. We wszystkich znajduje się wysokiej jakości sprzęt multimedialny i konferencyjny, w tym ekran projekcyjny. W największej sali – Grunwald może odbyć się spotkanie na 200 osób. Sale Wilda i Dębiec w układzie teatralnym pomieszczą po 30 osób. Istnieje możliwość połączenia ich, dzięki czemu powstaje miejsce dla 60 uczestników konferencji. W salach VIP Bonin i Sołacz znajdują się stoły konferencyjne dla 10 osób.

Dodatkowo największa z sal posiada zaplecze sanitarne, wykorzystywane przy prezentacji zabiegów medycznych i kosmetycznych.

Hotel oferuje również profesjonalną pomoc w obsłudze spotkań oraz profesjonalną obsługę kateringową.

Hotel Poznański posiada także restaurację, serwująca specjały kuchni polskiej.

Obiekty o podobnym standardzie, zlokalizowane w Poznaniu to m.in. Novotel Poznań Malta, Hotel Polonez, Gromada Poznań oraz Hotel i Restauracja Zagroda Bamberska.

 


źródło: na podstawie www.hotelpoznanski.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne