Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

IBB Andersia Hotel w Poznaniu hotelem najwyższej jakości


14.07.2010

Poznański ****IBB Andersia Hotel laureatem nagrody w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2010 w kategorii QI SERVICES – usługi najwyższej jakości.

 

 


W dniu 1 lipca 2010 został rozstrzygnięty konkurs Najwyższa Jakość Quality International 2010 organizowany przez Forum Biznesu. ****IBB Andersia Hotel, jako jedyny obiekt hotelarski, znalazł się w gronie firm nagrodzonych, otrzymując srebrne godło QI 2010 w kategorii QI Services - Usługi Najwyższej Jakości. Oficjalne rozdanie nagród oraz wręczenie statuetki odbędzie się dnia 8 października 2010 w Warszawie.

 

Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskie Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu doceniła i nagrodziła starania związane z promowaniem idei jakości.

 

- To dla nas ogromne wyróżnienie. Oferowanie usług najwyższej jakości jest dla każdego hotelu priorytetowe a dla IBB Andersia Hotel stanowi najważniejszy element misji. Cieszę się ogromnie, że środowisko biznesowe doceniło jakość naszych usług i w ten sposób potwierdziło wkład naszych Pracowników w sukces hotelu - mówi Marcin Woźniak, Dyrektor Hotelu.


Działający od roku 2007 w segmencie hoteli biznesowo- konferencyjnych IBB Andersia Hotel jest coraz częściej wyróżniany nagrodami przyznawanymi nie tylko przez organizacje, ale i również przez Gości w kraju i zagranicą. W roku 2009 hotel został wybrany zwycięzcą konkursu TOPHOTEL w kategorii TOPHOTEL Service, organizowanego przez portal hotele.pl i jego Klientów. Od dwóch lat jest wyróżniany nagrodą Insiders’ Select jako Hotel należący do 1% najlepszych hoteli oferowanych przez portal Expedia na świecie.


IBB Andersia Hotel to nowoczesny hotel położony w centrum miasta, który oferuje ponad 170 pokoi, zaplecze konferencyjno-bankietowe oraz wellness i zabiegi kosmetyczne w Harmonia SPA.
Hotel wyróżnia dbałość o każdy szczegół.

 

 

Informacje o grupie IBB Hotels:


****IBB Andersia Hotel jest najważniejszym i największym projektem IBB Hotels w Polsce. Do hoteli zarządzanych przez hiszpańską grupę należy również IBB Grand Hotel Lublinianka w Lublinie, ponadto Hiszpanie planują kolejne projekty w Polsce.

Pierwszym z nich będzie czterogwiazdkowy Hotel de Luxe w Gdańsku na Długim Targu, którego otwarcie zaplanowano na rok 2011.

 

Hiszpańska sieć IBB Hotels zarządza obecnie 7 obiektami w Polsce, Niemczech i w Hiszpanii. Najnowszym hotelem prowadzonym przez grupę IBB Hotels jest Grand Hotel Roemerbad w uzdrowiskowej miejscowości Badenweiler, na południu Niemiec. Dalsze inwestycje w tym kraju planowane są na lata 2010/2011.

 

 

źródło: www.andersiahotel.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne