Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Dziki Potok w Karpaczu rozszerza ofertę


14.07.2010

Trzygwiazdkowy Hotel Dziki Potok, położony u stóp Śnieżki,  przy granicy z Czechami, rozpoczyna rozbudowę zaplecza.

 

 

 


Obecnie do dyspozycji gości hotel oddaje 40 pokoi, w tym pokoje o podwyższonym standardzie, 2-poziomowe apartamenty, a także pokoje typu LUX.

Lokalizacja hotelu sprzyja nie tylko wypoczynkowi ale stwarza również idealne warunki do pracy – z dala od zgiełku miasta. Na chwilę obecną w hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne: Biznesowa i Panorama, mogące pomieścić kolejno 30 i 90 osób.

Aktualnie trwają prace rozbudowy hotelu. Wzbogacona zostanie oferta konferencyjna - powstanie nowa sala konferencyjno-bankietowa, w której spotkać się będzie mogło nawet 200 osób. Ponadto dobudowywane jest skrzydło hotelowe, dzięki czemu zwiększy się liczba pokoi i apartamentów.

Zadbano również o powiększenie strefy Welnness i SPA. W hotelu znajdzie się m.in. Basen, Jacuzzi z aroma-koloro-terapią oraz Łaźnia Piwna.

Nie zapomniano też o ogrodzie zimowym o przeznaczeniu restauracyjno – wypoczynkowym oraz chacie grilowej.

 

Rozbudowa hotelu Dziki Potok możliwa jest dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Modernizacja ma na celu podniesienie standardu hotelu.


Inne obiekty w Karpaczu o podobnym standardzie to m.in. Mercure Skalny Karpacz, Hotel Vivaldi Karpacz, Hotel Artus i Rezydencja Patria.


źródło: na podstawie www.dzikipotok.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne