Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Idealne centrum kongresowe wg warszawskiej branży spotkań - ankieta

Warsaw Convention Bureau

10.07.2015

Warsaw Convention Bureau postanowiło skonsultować się z lokalną branżą spotkań w sprawie powstania potencjalnego centrum kongresowego w stolicy. W związku z tym przedstawia zainteresowanym ankietę.


Obiekt miałby optymalnie odpowiadać na potrzeby organizacji kongresów, konferencji oraz innych wydarzeń biznesowych, liczących od kilku do być może nawet kilkunastu tysięcy uczestników. W związku z tym Warszawska Organizacja Turystyczna postanowiła przeprowadzić ankietę wśród samych zainteresowanych, czyli hoteli w kategorii od jednej do pięciu gwiazdek, obiektów MICE, które nie mają możliwości zakwaterowania, wybranych instytucji kultury, agencji organizujących wydarzenia, tour operatorów, wybranych dostawców produktów i usług branży spotkań, a także branżowych instytucji, stowarzyszeń i mediów.


Celem przeprowadzenia ankiety jest zebranie opinii dotyczących zapotrzebowania na centrum kongresowe w Warszawie, jego wpływu na lokalny przemysł spotkań oraz całości warszawskiego życia gospodarczo-społecznego. Przy okazji biuro WCB chce się dowiedzieć, jakie są sugestie samych zainteresowanych odnośnie wielkości funkcjonalności takiego obiektu w mieście. Po zakończeniu konsultacji, wnioski z niej płynące zostaną przedstawione właściwym podmiotom rządowym i samorządowym, odpowiedzialnym za podejmowanie decyzji w sprawie warszawskiego centrum kongresowego, a także mediom.


Poniżej linki do ankiety w dwóch wersjach językowych:


polska - https://cawi.um.warszawa.pl/centrum_konferencyjne_PL.pg
angielska - https://cawi.um.warszawa.pl/congress centre_EN.pg


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne