Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ruszyła rejestracja na konferencję ICCA w EXPO XXI Warszawa

ICCA EXPO XXI Warszawa konferencja 2015

21.07.2015

Od początku lipca można zapisywać się na konferencję ICCA (International Congress and Convention Association) Central European Chapter Summer Meeting, która odbędzie się 26 sierpnia br. w EXPO XXI Warszawa.


To najbardziej liczące się stowarzyszenie organizatorów kongresów i konferencji na świecie odbędzie się w EXPO XXI Warszawa (zobacz obiekt), obiekcie przynależącym do ICCA. Konferencja jest okazją do zaprezentowania Warszawy jako atrakcyjnej i profesjonalnej destynacji spotkań, szczególnie dla dużych, liczących się wydarzeń naukowych.

W tym roku mottem przewodnim konferencji będzie hasło „Money makes a world go around”. Sesje zostały podzielone na dwa panele, na których uczestnicy zastanowią się nad pytaniami: „Jak zmieniły się strategie firm w dążeniu do zdobywania nowego biznesu na przestrzeni lat i jaką rolę grają w nich aspekty finansowe (temat oparty m.in. na doświadczeniach firm PCO/DMC, stowarzyszenia, obiektu kongresowego, CVBs)” oraz „Czy w dobie dużej konkurencji na rynku, obniżki cen są skutecznym narzędziem w pozyskiwaniu nowego biznesu (jako wsparcie panelu przedstawione zostaną case studies firm związanych z dobrami luksusowymi, PCO i obiektów).” W trzeciej części wydarzenia wystąpi Martin Sirk, Dyrektor Zarządzający ICCA. Przedstawi on główne założenia nowej strategii stowarzyszenia, która zostanie wdrożona w listopadzie br. Co więcej, w konferencji weźmie udział Michał Olszewski, wiceprezydent Miasta Stołecznego Warszawa. Michał Olszewski opowie o innowacyjnym projekcie Virtualna Warszawa.


Konferencja otwarta jest zarówno dla członków ICCA, jak i firm oraz organizacji spoza stowarzyszenia, po wcześniejszej akceptacji Centrali ICCA. Partnerami spotkania są członkowie ICCA z Polski, Poland Convention Bureau POT, Warsaw Convention Bureau WOT oraz Mazurkas Travel Congress and Conference Bureau.


Stowarzyszenie ICCA liczy obecnie 1049 członków z 95 krajów, podzielonych na oddziały geograficzne oraz sektory – w zależności od specyfiki działalności. To najważniejsza organizacja na świecie, skupiająca profesjonalistów związanych z przemysłem spotkań. Oddział Europy Centralnej, będący drugim co do wielkości w ICCA, liczy w tej chwili 159 członków z 18 krajów.


Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: http://iccacec2015.e-registration.pl/.


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne