Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Kolejna inspekcja stowarzyszenia ICCA w Gdańsku

24.03.2011

W dn. 24-25.03.2011 w Gdańsku odbędzie się kolejna inspekcja ICCA (International Congress and Convention Association),  tym razem dotycząca organizacji ICCA Central European Chapter (CEC) Meeting w sierpniu br. Gdańsk i Region odwiedzą Ellen Hellbusch i Richard Redling. 

 

 

Richard Redling jest szefem oddziału ICCA na Europę Centralną. Gdańsk Convention Bureau zaprosi  Gości do odwiedzenia m.in. Hotelu Radisson Blu, gdzie odbędzie się konferencja, Hotelu Gdańsk i Browarnii, jako propozycji na pierwszy wieczór i kolację, PGE Areny oraz restauracji Bulaj w Sopocie.

ICCA CEC gromadzi zwykle 40-50 uczestników z tzw. wyższego szczebla kierownictwa organizacji będących członkami ICCA, związanymi z przemysłem spotkań. W związku z wysoką rangą konferencji, swój udział w spotkaniu potwierdził Pan Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska. GCB stara się również o obecność na konferencji Pana Prezydenta Lecha Wałęsy, jako jednego z prelegentów.

Organizatorem konferencji jest firma Teja Tur - PCO (Profesjonalny Organizator Kongresów) rekomendowany przez Gdańsk Convention Bureau. Ubiegłoroczne spotkanie Central  European Chapter Meeting odbyło się w Pradze.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Alternatywne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne