Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi LATO 2011 będą konkursy, nagrody i niespodzianki

targi lato niespodzianki i nagrody

24.03.2011

Atrakcyjne wycieczki, rejs statkiem, pobyty w hotelach, szkolenia z jazdy terenowej 4x4, bony turystyczne czy zaproszenia do teatrów będą mogli wygrać zwiedzający XVI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2011.

 

 

 

Przez trzy dni liczne konkursy z cennymi nagrodami organizowane będą zarówno na scenie targów jak i stoiskach wystawców. Targi LATO 2011 odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w warszawskim Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

- Tegoroczna edycja Targów LATO będzie przepełniona ciekawymi ofertami turystycznymi na najbliższy sezon wiosenno-letni. Zwiedzający będą mogli porównać aktualne propozycje wystawców, zarezerwować na miejscu wyjazdy, a przy okazji obejrzeć występy artystyczne oraz wziąć udział w grach i zabawach organizowanych w ramach festynu. Przez trzy dni na zwiedzających czeka również wiele atrakcyjnych nagród do zdobycia w licznych konkursach przygotowanych specjalnie z myślą o tej wyjątkowej turystycznej imprezie. Przy odrobinie szczęścia, pomysłowości i wiedzy każdy ma szansę zdobyć ekscytującą wycieczkę, bilety na rejs lub zaproszenia do teatru czy cenny bon na zrealizowanie swoich upragnionych podróży - mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi, organizatora Targów LATO.

Targowe konkursy i nagrody
Zwiedzający, którzy zagłosują w konkursie „Hit Lata” na najlepszą ofertę targów będą mogli zaproponować hasło promujące Targi LATO. Autor najciekawszego pomysłu otrzyma nagrodę w postaci dwóch kuponów o wartości 499 zł każdy na udział w szkoleniu jazdy samochodem terenowym „Niedzielny kurs 4x4”. Sponsorem nagrody jest firma Polskie Bezdroża. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się na scenie 3 kwietnia. Na targach organizowany będzie również konkurs „Poszukiwacze skarbów TRIADY”. Każda osoba, która wypełni formularz ze stoiska biura podróży TRIADA ma szansę na wygranie jednego z pięciu bonów wycieczkowych - każdy o wartości 1000 zł. Podczas trzech dni około godz. 15.00 jury będzie ogłaszać na scenie laureatów, autorów najciekawszych rozwinięć zdań konkursowych. Z kolei zwiedzający którzy nabędą na targach dowolną wycieczkę mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez MT Targi „Kup wycieczkę wygraj nagrodę”. Zwycięży osoba, która swoim uzasadnieniem przekona jury do przyznania jej nagrody, w nagrodę otrzyma dwuosobowy kupon o wartości 220 zł na jednodniową wycieczkę turystyczną 4x4 po Mazowszu. Dodatkowo dwie osoby zostaną również wyróżnione i otrzymają okulary przeciwsłoneczne ufundowane przez firmę Paris Optique. Warszawska Izba Turystyki w drugim dniu targów zaprosi do organizowanego na scenie konkursu „Czy znasz sławne Warszawianki i Warszawiaków”. Przygotowane zostaną pytania zarówno dla dzieci i dorosłych oraz liczne nagrody dla uczestników. Natomiast już teraz do 25 marca internauci mogą głosować na „Weekend dla mieszczucha” na stronie www.weekenddlamieszczucha.pl i wziąć udział w konkursie opisując swój wymarzony weekend. Trzeciego dnia targów wyłoniony zostanie zwycięzca, któremu wręczona zostanie nagroda główna, dwuosobowy wyjazd, ufundowany przez Polską Izbę Turystyki.

Niespodzianki wystawców
Wystawcy Targów LATO przygotowali również wiele interesujących konkursów realizowanych na stoiskach. Biuro SeaTours ufunduje dwuosobowy Mini Rejs do Kopenhagi i Oslo z Gdyni, który zostanie wylosowany trzeciego dnia targów. Do wygrania będzie również przewodnik po Skandynawii oraz kubek SeaTours. Na stoisku Mazowsza rozgrywany będzie konkurs wiedzy o tym regionie. Codziennie o godz. 14.00 losowane będą nagrody wśród których znajdą się m.in. voucher hotelowy, weekend w ośrodku rekreacyjnym oraz gadżety jak wodoszczelne worki kajakowe i żeglarskie, plecaki oraz torby podróżne. Województwo Podlaskie 2 kwietnia przygotuje degustację regionalnych specjałów jak sękacz, kindziuk, podpiwek oraz rozstrzygnie konkurs wiedzy o Podlasiu, w którym do wygrania będą m.in. torby sportowe, plecaki, zapięcia do rowerów. Natomiast Stołeczne Biuro Turystyki sprawdzi w konkursie wiedzę zwiedzających o Warszawie. Każdy kto poprawnie odpowie na pytania dotyczące stolicy, będzie miał szansę wygrać gadżety związane z Warszawą oraz zaproszenia do teatrów i muzeów. Na stoisku Urzędu Miejskiego w Andrychowie będzie można wygrać z kolei zaproszenie do Parku Miniatur "Świat Marzeń" w Inwałdzie, bony na basen lub zabieg kosmetyczny czy wejściówki do parku linowego dla dzieci i dorosłych. Uzdrowisko Kołobrzeg S.A. zachęcać będzie m.in. do śpiewania karaoke, a także wręczać uczestnikom upominki. Ponadto Lasy Państwowe zaproszą na degustację owoców runa leśnego i konkursów z wiedzy o lesie

Oferty wakacji, pomysły na weekendy i urlop na każdą kieszeń

Targi LATO to nie tylko atrakcje, konkursy i sposób na ciekawe spędzenie pierwszego kwietniowego weekendu. To przede wszystkim doskonała okazja do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty wystawców, czyli biur podróży, miejsc noclegowych czy prezentujących się regionów. Zwiedzający znajdą tu polskie i zagraniczne propozycje turystyczne na nadchodzący sezon wiosenno-letni na każdą kieszeń, a także liczne pomysły na wyjazdy weekendowe. Bezpośrednio na stoiskach będzie można zakupić wczasy, wycieczki, kolonie, zielone szkoły, obozy językowe, wyjazdy szkoleniowe, integracyjne, pielgrzymki, pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, SPA, hotelach i sanatoriach, często w specjalnych promocyjnych cenach.

 


źródło:  www.targilato.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne