Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja Event Management


29.11.2012

W dniach 06-07.12.2012 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbędzie się Konferencja Naukowa “Event Management II. Miejsce – Mecenat – Media”.

 

 


Organizatorem spotkania jest  Koło Naukowe MERITUM Uniwersytetu Jagiellońskiego. Konferencja jest drugą częścią cyklu dotyczącego event managementu. Pierwsza edycja miała miejsce w maju 2010 roku.


Celem tegorocznej edycji jest poszerzenie wiedzy młodych menadżerów kultury z całej Polski zainteresowanych tematyką event managementu.
Tematyka spotkania obejmować będzie następujące obszary:
Miejsce,czyli czym dla wydarzeń kulturalnych jest ich lokalizacja, możliwości przestrzeni i jak ten aspekt wspiera realizację projektów, czyli kilka słów o marketingu miejsca w eventach.
Mecenat, a więc o tym w jaki sposób organizacje wspierają działalność eventową, jakim kluczem kierują się wybierając wydarzenia, a to wszystko z zupełnie nie poddawanej wcześniej badaniom perspektywy mecenasów.
Media, jako ostatnie ogniwo oddziaływań w zarządzaniu eventowym, o olbrzymiej sile i znaczeniu na współczesnym rynku wydarzeń kulturalnych. O tym czym media są dla eventu, a czym event dla mediów.

Oba dni konferencji podzielone zostaną na część teoretyczną i warsztatową. Wśród prelegentów wystąpią m.in.: Prof. dr hab. Emil Orzechowski, specjalista w zakresie teatrologii; Przemysław Kaczmarski, właściciel firmy Leisure Industry Group; Artur Mazur, animator i menedżer kultury; Olga Lany, kierownik działu marketingu w Teatrze Groteska w Krakowie.

Więcej informacji o spotkaniu znaleźć można na stronie: http://eventmanagement2.wordpress.com/ oraz na profilu wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook.


źródło: http://eventmanagement2.wordpress.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne