Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Polskie hotele Sheraton i Westin wyróżnione międzynarodowym certyfikatem Green Key

Green Key

14.12.2012

Hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz Westin w Warszawie przeszły pozytywnie rygorystyczny audyt i uzyskały międzynarodowy certyfikat Green Key, który przyznawany jest najbardziej ekologicznym obiektom na świecie.

Podstawowym kryterium oceny hoteli ubiegających się o Green Key jest posiadanie polityki proekologicznej oraz prowadzenie działalności w sposób nieszkodzący środowisku naturalnemu, a także propagowanie działań z zakresu odpowiedzialności społecznej i edukacji pracowników. Pięć polskich hoteli Sheraton i Westin spełniło w 100% wymagania audytu i otrzymało to prestiżowe wyróżnienie, które jest już drugim tego typu po certyfikacie Czysta Turystyka, który hotele zdobyły na początku bieżącego roku. Hotele sieci Starwood posiadają szereg rozwiązań pomagających zarządzać obiekty w sposób ekologiczny m.in. energooszczędne oświetlenie, systemy monitoringu zużycia energii, segregację śmieci. Co roku realizowanych jest wiele projektów mających na celu podniesienie wiedzy ekologicznej pracowników jak np. konkurs fotografii ekologicznej, projekt Green Mana, czyli postaci z kreskówki, która doradza jak dbać o środowisko naturalne i wiele innych.

Hotele należące do sieci Starwood Hotels & Resorts od wielu lat realizują globalną politykę zrównoważonego rozwoju w wyniku której do 2020 r. firma ograniczy o 30% zużycie energii, a o 20% wody. Green Key to międzynarodowy system certyfikacji hoteli i obiektów turystycznych obecny w 36 krajach. Ideą programu jest propagowanie odpowiedzialnego biznesu w branży turystycznej oraz wyróżnianie najlepszych obiektów spełniających międzynarodowe kryteria.

źródło: www.starwoodhotels.com

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne