Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencja Hotel & Tourism Trends 2015 odbędzie się w listopadzie


08.04.2015

Ustalono termin kolejnej edycji konferencji Hotel & Tourism Trends, organizowanej przez miesięcznik Hotelarz i firmę doradczą Horwath HTL. W tym roku konferencja odbędzie się 24 i 25 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

 

W ubiegłym roku wydarzenie odniosło spory sukces - zgromadziło ponad 300 przedstawicieli branży hotelowej. Była to jedna z największych tego typu konferencji w Europie. Pełną relację z Hotel & Tourism Trends 2014 można przeczytać tutaj.

 

- Zdajemy sobie sprawę, że po ogromnym sukcesie ubiegłorocznej edycji konferencji Hotel Trends Poland oczekiwania branży i sponsorów względem organizowanego przez nas wydarzenia będą jeszcze większe. Jestem jednak przekonany, że w tym roku wspólnie z naszymi partnerami i dzięki wsparciu sponsorów będziemy mogli zaproponować branży hotelowej po raz kolejny wydarzenie na najwyższym europejskim poziomie, tak w Polsce potrzebne. - mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy „Hotelarza”.

 

 

Konferencja potrwa dwa dni, a po pierwszym dniu dyskusji i warsztatów odbędzie się podsumowująca wieczorna gala. W trakcie konferencji zostaną przyznane również tytuły Hotelarzy Roku. Wydarzenie to skierowane jest do właścicieli i kadr zarządzających hotelami, zarządów spółek operatorskich, przedstawicieli firm deweloperskich oraz dostawców produktów i usług w branży hotelarstwa i turystyki. Jak co roku, jednym ze sponsorów strategicznych wydarzenia będzie Grupa Orbis.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne