Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Konferencja lub event w plenerze? Zobacz 9 obiektów pod Warszawą z dużym terenem zielonym!


Konferencja lub event w plenerze? Zobacz 9 obiektów pod Warszawą z dużym terenem zielonym!

Konferencja lub event w plenerze? Zobacz 9 obiektów pod Warszawą z dużym terenem zielonym!Na zdjęciu: Konferencja lub event w plenerze? Zobacz 9 obiektów pod Warszawą z dużym terenem zielonym!

Plan na konferencję lub event: blisko stolicy - do 50 km, duży zielony teren, przystosowany do organizacji wydarzeń, piękne otoczenie, komfortowe pokoje i nowoczesne sale konferencyjne. Czy da się to wszystko połączyć? Tak, oczywiście! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie: 9 obiektów pod Warszawą z dużym terenem zielonym, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa Serock sale konferencyjne

W Serocku, 37 km od Warszawy, znajduje się Hotel Narvil Conference & Spa. Czterogwiazdkowy obiekt usytuowany nad rzeką Narew, w otoczeniu lasu, oferuje 7 hektarów zielonego terenu, na którym zorganizować można szkolenie w plenerze, pikniki firmowe i zajęcia typu team building. Dodatkową atrakcją może być konferencja przygotowana na statku płynącym po Narwi, możliwość skorzystania z kortów tenisowych czy boiska rekreacyjnego, a w okolicy znajduje się również przystań jachtowa.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Hotel Narvil Conference & Spa oferuje 33 sale konferencyjne, z których największa pomieści nawet 1300 osób. Gości spotkania zakwaterować można w 332 nowoczesnych pokojach i apartamentach.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/hotel-narvil-conference-spa,18827.html

Hotel Narvil Conference & Spa Serock sale konferencyjne

Holiday Inn Józefów

Holiday Inn Józefów sale konferencyjne

Holiday Inn Józefów znajduje się 4 km od granic Warszawy. Niewątpliwym atutem mazowieckiego czterogwiazdkowca jest malownicze leśne otoczenie nad rzeką Świder. Holiday Inn Józefów będzie doskonałym wyborem dla osób poszukujących miejsca na imprezy plenerowe - do ich dyspozycji oddany jest teren zielony o powierzchni 11 hektarów, do tego imponujący namiot sferyczny o powierzchni 515 m kw. Program wydarzenia warto wzbogacić o atrakcje kulinarne przygotowywane w grill house. Nie zapominajmy o jedynym na Mazowszu profesjonalnym polu do gry w minigolfa - Golf Park Józefów, czy parku linowym.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

W hotelu znajduje się centrum konferencyjne z 12 salami. W największej z nich w układzie teatralnym zasiądzie 400 osób. Gości spotkania zakwaterować można w 148 pokojach (łącznie niemal 300 miejsc noclegowych).

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/holiday-inn-warszawa-jozefow,586.html

Holiday Inn Józefów sale konferencyjne

Hotel Panorama Mszczonów

Hotel Panorama Mszczonów sale konferencyjne

Szukasz hotelu z dużym terenem na eventy? Zwróć zatem uwagę na trzygwiazdkowy Hotel Panorama Mszczonów. W znajdującym się na jego terenie kompleksie piknikowo-eventowym Zbiroża organizatorzy eventów w plenerze będą mieli do dyspozycji 13,5 hektarów. Jest to miejsce idealnie przystosowane do organizacji pikników dla 5000 uczestników lub wyjazdów integracyjnych. Z myślą o nich stworzono specjalistyczne Centrum Team Buildingowe - TeamStrefa z torami do jazdy samochodami terenowymi, quadami, a także z mostami linowymi, strzelnicą czy boiskami. Zaproszeni goście nie będą głodni. Na terenie kompleksu działa karczma z 3 salami na 500 osób i wiaty grillowe dla 600 uczestników eventu. Zbiroża jest chętnie wykorzystywana na koncerty w plenerze bądź pikniki firmowe.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Hotel Panorama Mszczonów oferuje 20 sal konferencyjnych, w tym salę wielomodułową, która pomieści ponad 1000 osób. W pokojach i apartamentach zakwaterować można 230 osób.  

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/hotel-panorama-mszczonow,831.html

Hotel Panorama Mszczonów sale konferencyjne

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Serock sale konferencyjne

Pikniki firmowe, duże imprezy integracyjne czy koncerty plenerowe - to wszystko (i jeszcze więcej) zorganizujesz w Hotelu Warszawianka w Jachrance, około 40 km jazdy od centrum stolicy, 23 km od lotniska w Modlinie. Organizatorzy, którzy szukają odpowiedniego obiektu z dużym terenem zielonym, będą tu mieli pole do popisu. 14 hektarów, Miasteczko Piknikowe na 400 osób, prywatna plaża z przystanią, korty tenisowe, boiska do gry i Aqua Park. A do tego malownicza lokalizacja - nad brzegiem Narwi i przy Zalewie Zegrzyńskim.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Hotel Warszawianka udostępnia Salę Kongresową na 1200 osób oraz 32 wielofunkcyjne sale konferencyjne z VIP Roomem. 299 pokoi i apartamentów zapewnia 700 miejsc noclegowych.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/hotel-warszawianka-centrum-kongresowe,768.html

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Serock sale konferencyjne

Nosselia

Nosselia Nasielsk sale konferencyjne

Dobrze jest mieć wybór i przestrzeń. I jedno, i drugie zapewnia Nosselia, usytuowana w miejscowości Krzyczki Szumne, 4 km od Nasielska, 50 km od Warszawy. To nie tylko komfortowy hotel, ale też obiekt z dużym terenem zielonym - 18 hektarów. Można tu urządzić konferencje w plenerze, duże pikniki firmowe, wyjazdy integracyjne z atrakcjami typu: paintball, tyrolka, grill, tor do jazdy off road lub profesjonalny tor do Disc Golfa. Nosselia organizatorom wydarzeń udostępnia 3 chaty grillowe, 3 polany rekreacyjne z boiskami sportowymi, namiot na 500 osób oraz miejsce na scenę bądź parkiet. Warto zauważyć, że teren jest uzbrojony.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Nosselia oferuje 5 sal konferencyjnych oraz 48 pokoi, w których zakwaterować można 120 osób.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/nosselia,17029.html

Nosselia Nasielsk sale konferencyjne

Rancho Pod Bocianem

Rancho pod Bocianem Tarczyn sale konferencyjne

Ponad 20-hektarowy teren przynależy do Rancha Pod Bocianem w Tarczynie, oddalonego o 23 km od stolicy. Będzie to doskonały wybór dla meeting plannerów, którzy poszukują nie tylko obiektu na konferencje pod Warszawą, ale także miejsca na aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze otoczenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego sprzyjać będzie zarówno pracy, jak i odpoczynkowi. Teren przystosowany jest do eventów na 3000 uczestników, a czas pokonferencyjny warto spędzić na boiskach sportowych, torze offroadowym, polu golfowym, na spacerach po ogrodzie czy nad stawem. Imprezę integracyjną można przygotować też w zadaszonych chatach grillowych z miejscami siedzącymi dla 800 osób.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Rancho Pod Bocianem sprzyja również biznesowi – udostępnia 7 sal konferencyjnych i bankietowych, z których największa pomieści 220 osób w ustawieniu teatralnym. Goście spotkań zostaną zakwaterowani w 72 pokojach i apartamentach.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/hotel-rancho-pod-bocianem,574.html

Rancho pod Bocianem Tarczyn sale konferencyjne

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim Jachranka sale konferencyjne

Zlokalizowany w Jachrance Hotel Windsor, z daleka przyciąga wzrok. Stylowy czterogwiazdkowiec jest największym kompleksem konferencyjnym w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego. Imponujący hotel otacza piękny park o powierzchni 20 hektarów, z wiatą grillową, prywatną plażą z pomostem oraz parkiem linowym, tworząc warunki idealne na firmowy event. Hotel udostępnia również namiot o powierzchni 420 mkw., bezpośrednio połączony z hotelem.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Meeting plannerzy skorzystają z 35 profesjonalnych sal konferencyjno-bankietowych, w tym z przestronnej Sali Lordów na 1000 uczestników, oraz ze 175 pokoi i apartamentów.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/hotel-windsor-nad-zalewem-zegrzynskim,800.html

Hotel Windsor nad Zalewem Zegrzyńskim Serock sale konferencyjne

Pałac Mała Wieś

Pałac Mała Wieś Belsk Duży sale konferencyjne

O około 50 km od granic Warszawy oddalony jest klasycystyczny Pałac Mała Wieś, klimatyczny obiekt na konferencje i eventy w plenerze. Obiekt znajduje się w miejscowości Belsk Duży, koło Grójca, w spokojnym otoczeniu. Do wypoczynku i spacerów zachęcają malownicze: Ogród Francuski i romantyczny angielski park. Na wydarzenia Pałac Mała Wieś udostępnia 30 hektarów terenu zielonego. Uczestnicy wyjazdów integracyjnych w Pałacu Mała Wieś skorzystają z boiska wielofunkcyjnego, treningowego pola golfowego, zielonej polanki, na której organizowane są warsztaty typu team building czy piknik nad Wielkim Stawem, po którym można popływać łódką.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

W Pałacu Mała Wieś znajduje się 11 sal konferencyjnych z Salą Wielką, która w układzie teatralnym pomieści 550 osób, oraz 54 pokoje i apartamenty dla 128 gości.

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/palac-mala-wies,22598.html

Pałac Mała Wieś Belsk Duży sale konferencyjne

Dom Zjazdów i Konferencji PAN w Jabłonnie

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Jabłonna sale konferencyjne

20 km od centrum Warszawy organizatorzy eventów znajdą zabytkowy Pałac w Jabłonnie, który okala ogromny teren zielony z malowniczym parkiem. Niespełna 46 hektarów podzielonych jest na strefy, które wykorzystać można do zorganizowania festynów, festiwali, pikników czy zawodów sportowych. Najchętniej wykorzystywana w tym celu polana przy kordegardzie pomieści co najmniej 2000 osób.

Sale konferencyjne i zaplecze noclegowe

Oferta Domu Zjazdów i Konferencji PAN w Jabłonnie obejmuje 7 stylowych sal konferencyjnych, wliczając wizytówkę obiektu – Salę Balową o powierzchni 100 mkw. i wysokości 8,5 m. Do dyspozycji gości oddane zostały 24 pokoje i apartamenty.    

Dowiedz się więcej o obiekcie: https://www.konferencje.pl/o/dom-zjazdow-i-konferencji-pan,691.html

Dom Zjazdów i Konferencji PAN Jabłonna sale konferencyjne