Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Nowy zarząd MPI Poland Chapter wybrany - relacja z MPI Summer Business Meeting


Nowy zarząd MPI Poland Chapter wybrany - relacja z MPI Summer Business Meeting

Nowy zarząd MPI Poland Chapter wybrany - relacja z MPI Summer Business MeetingNa zdjęciu: Nowy zarząd MPI Poland Chapter, Summer Business Meeting 2020

Podczas spotkania MPI Summer Business Meeting, które odbyło się w dniach 27 i 28 czerwca w Łochowie, zapadły ważne decyzje dotyczące planów organizacji. Wiemy już, kto zostanie członkiem Zarządu MPI Poland Chapter w latach 2021-2023.

Po czteromiesięcznej przerwie w spotkaniach na żywo, wywołanej pandemią COVID-19, członkowie stowarzyszenia MPI Poland Chapter spotkali się w ramach MPI Summer Business Meeting. 27 i 28 czerwca w Pałacu i Folwarku Łochów podsumowywano dotychczasowe działania, zaktualizowano plan na kolejne, znalazł się również czas na integrację.

Nowy zarząd MPI Poland Chapter

Podczas spotkania ostatni rok podsumował pierwszy prezes i założyciel polskiego oddziału stowarzyszenia - dr Krzysztof Celuch. Wyłoniono także nowy zarząd MPI Poland Chapter na lata 2021-2023. Nie ma zmian na stanowisku Prezesa - piastować je będzie nadal Monika Dymacz-Kaczmarczyk (Dyrektor zarządzająca w firmie Exprofesso). Wiceprezesem ds. edukacji zostanie Anna Nowakowska (CEO MICE & Venue Consulting i New Business Director w RAJT hale namiotowe). Dmytro Moiseienko (technical coordinator w Mazurkas Travel) będzie pełnił funkcję Wiceprezesa ds. członkostwa, zaś Jarosław Kruk (Partner w MICEART DMC) będzie odpowiadać za sprawy studenckie. Weronika Wirtel (Senior Sales & Marketing Manager w Centrum Kongresowym ICE Kraków) w dalszym ciągu zajmować się będzie komunikacją, a Julia Górecka (Managing Director Meeting Maker) - kwestiami finansowymi.