Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencje nad jeziorem? Zobacz 20 idealnych obiektów konferencyjnych

konferencje nad jeziorem obiekty konferencyjne sale konferencyjne

28.04.2014

Bliskość jeziora, cisza, spokój i piękne widoki – to wprost wymarzone warunki na odpoczynek po konferencji. Najsłynniejsze pod tym względem są Mazury, ale w każdym zakątku Polski można znaleźć hotele z profesjonalnym zapleczem konferencyjnym, położone nad wodą,.

Wybraliśmy dla Was 20 hoteli i ośrodków konferencyjnych z całego kraju, znajdujących się tuż nad jeziorem, doskonałych na konferencję, szkolenie czy integrację i oferujących ciekawe propozycje na aktywny wypoczynek nad wodą.
 

woj. dolnośląskie


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Złoty Sen, Leśna

ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy złoty sen konferencje nad jeziorem
Ośrodek położony jest nad brzegiem Zalewu Złotnickiego. Do dyspozycji uczestników konferencji i szkoleń są sale konferencyjne, mogące pomieścić 144 osoby oraz 104 miejsca noclegowe. Goście mogą relaksować się na pomoście z malowniczym widokiem na zalew, wypożyczać kajaki i rowery wodne.
Zobacz obiekt.

 

woj. kujawsko-pomorskie


Hotel Głęboczek Vine Resort Spa, Brzozie
hotel głęboczek vine resort spa konferencje nad jeziorem
Czterogwiazdkowy hotel nad jeziorem Głęboczek ma 120 miejsc noclegowych i 3 sale konferencyjne, mogące zgromadzić od 80 do 300 osób. Osoby biorące udział w konferencjach i szkoleniach mogą wybrać się na rejs tratwą lub spływ kajakowy. Dodatkową atrakcją jest możliwość gry w golfa.
Zobacz obiekt.


Hotel Dworek Wapionka, Górzno
dworek wapionka hotel konferencyjny konferencje nad jeziorem
Hotel znajduje się tuż nad brzegiem Jeziora Górznieńskiego, na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego. Zaplecze konferencyjne stanowią 3 sale konferencyjne, mieszczące do 100 osób . Baza noclegowa to 55 miejsc. Miłośnicy sportów wodnych mają do dyspozycji prywatną plaża z pomostem i wypożyczalnią sprzętu, a wędkarze – prawdziwy raj – prywatne jezioro z wyspą.
Zobacz obiekt.
 

woj. lubelskie


Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Pszczeliniec”, Krasnobród

ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy pszczeliniec konferencje nad jeziorem
Ośrodek położony jest 200 m od Zalewu w Krasnobrodzie. Na zaplecze noclegowe składa się 240 miejsc w hotelu i domkach letniskowych. Trzy sale konferencyjne pomieszczą od 25 do 200 osób. Ośrodek organizuje wypoczynek nad wodą i spływy kajakowe dla uczestników konferencji i szkoleń.
Zobacz obiekt.

woj. lubuskie


Hotel Bukowy Dworek, Gronów

hotel konferencyjny bukowy dworek konferencje nad jeziorem

Bukowy Dworek to czterogwiazdkowy hotel konferencyjny z 6 salami konferencyjnymi i „domkiem konferencyjnym”. W największej sali można zgromadzić 130 osób. Obiekt posiada 144 miejsca noclegowe w pokojach hotelowych i domkach. Dla goście uczestniczących w konferencjach i wyjazdach integracyjnych hotel organizuje spływy kajakowe i rejsy żaglówkami po pobliskich jeziorach – Trześniowskim i Łagowskim.
Zobacz obiekt.
 

woj. łódzkie


Hotel Kruk, Smardzewice

hotel kruk konferencje nad jeziorem sale konferencyjne

Hotel znajduje się nad brzegiem Jeziora Sulejowskiego, w otoczeniu przyrody Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Dysponuje 6 wielofunkcyjnym salami szkoleniowymi, mieszczącymi łącznie 200 osób i 70 miejscami noclegowym w 34 pokojach. Goście mogą korzystać ze sprzętu wodnego – kajaków, żaglówek i organizować ogniska nad wodą.
Zobacz obiekt.
 

woj. małopolskie


Jałowcowa Góra, Dobczyce

jałowcowa góra konferencje nad jeziorem

Obiekt jest malowniczo położony nad Zalewem Dobczyckim i otoczony rozległym terenem rekreacyjnym. Posiada 160 miejsc noclegowych i zaplecze konferencyjne na 200 osób, składające się z 6 sal - konferencyjnej na 60 osób, 4 mniejszych sal szkoleniowych i sali kominkowej. Uczestnicy konferencji mogą m.in. zrelaksować się podczas rejsu statkiem po zalewie.
Zobacz obiekt.
 

woj. mazowieckie

 

Hotel Warszawianka, Serock

hotel warszawianka serock konferencje nad jeziorem

Hotel nad Zalewem Zegrzyńskim posiada centrum kongresowe, na które składa się 37 sal konferencyjnych. Sala kongresowa mieści aż 1500 osób. Zaplecze noclegowe to 600 miejsc w 294 pokojach. Goście mają dostęp do prywatnej, piaszczystej plaży, przystani wodnej i wypożyczalni sprzętu wodnego - kajaków, rowerów wodnych, żaglówek i sprzętu do windsurfingu (z możliwością nauki).
Zobacz obiekt.

woj. opolskie

 

Hotel Restauracja Carina, Pokrzywna
hotel carina opolskie konferencje nad jeziorem
Trzygwiazdkowy hotel znajduje się nad zarybionym zalewem wodnym. Dysponuje dwoma salami konferencyjnymi, z których większa mieści do 150 osób oraz 70 miejscami noclegowymi. Goście mogą korzystać ze strzeżonej plaży, wypożyczać kajaki i rowery wodne, a atrakcją dla wędkarzy są łowiska pstrąga.
Zobacz obiekt.

 

woj. podkarpackie


Wojskowy Zespół Wypoczynkowy Jawor, Solina

wojskowy zespół wypoczynkowy jawor solina konferencje nad jeziorem

Ośrodek znajduje się na cyplu nad Jeziorem Solińskim. Posiada 662 miejsca noclegowe i zaplecze konferencyjne na ok. 300 osób. Dla gości udostępnia obiekty sportowe, przystań wodną ze sprzętem pływającym i port jachtowy.
Zobacz obiekt.

 

woj. podlaskie


Lipowy Most Golf Park, Supraśl
lipowy most golf park konferencje nad jeziorem
Obiekt znajduje się nad 1,5 hektarowym stawem. Zaplecze konferencyjne składa się z 3 sal, które mieszczą od 40 do 180 osób. Uczestnicy konferencji mogą zakwaterować się w 42 pokojach hotelowych (100 miejsc noclegowych). Obsługa obiektu zachęca do relaksu nad stawem, wędkowania i czynnego wypoczynku podczas gry w golfa.
Zobacz obiekt.

 

woj. pomorskie


Hotel Niedźwiadek, Wąglikowice
hotel niedźwiadek konferencje nad jeziorem
Hotel położony jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, nad jeziorami Wdzydze i Jelenie. Posiada 4 sale konferencyjne, z największą mieszczącą 120 osób. Zaplecze noclegowe to 170 miejsc. Obiekt posiada własną plażę, marinę z wypożyczalnią sprzętu wodnego i prywatne zarybione jeziorko dla wędkarzy.
Zobacz obiekt.

 

woj. śląskie

 

Hotel Shuma, Dąbrowa Górnicza
hotel shuma konferencje nad jeziorem
Położony nad Jeziorem Pogoria I w Dąbrowie Górniczej hotel konferencyjny dysponuje 2 salami na konferencje i szkolenia - największa mieści 150 osób. W obiekcie jest 71 miejsc noclegowych. Goście mogą wypożyczać sprzęt wodny np. czteroosobowe rowerki wodne – garbusy.
Zobacz obiekt.

 

woj. świętokrzyskie

 

Hotel Gromada Cedzyna, Cedzyna - obiekt zlikwidowany pod koniec 2015 r.

gromada cedzyna konferencje nad jeziorem

 

woj. warmińsko-mazurskie

 

Hotel St. Bruno, Giżycko

hotel st. bruno konferencje nad jeziorem
Czterogwiazdkowy obiekt to odrestaurowany średniowieczny zamek i butikowy hotel nad Kanałem Łuczańskim, łączącym dwa wielkie mazurskie jeziora – Niegocin i Kisajno. W czterech salach konferencyjnych można zorganizować konferencję dla ok. 200 osób. Na zaplecze noclegowe składa się 178 miejsc w 69 pokojach. Dla uczestników konferencji obsługa przygotowuje wycieczki i rejsy statkami oraz np. regaty żeglarskie.
Zobacz obiekt.

 

Ośrodek Wczasowy Helena, Jeziorowskie

ośrodek wczasowy helena
Ośrodek jest przygotowany zarówno na organizację konferencji, jak i firmowych wyjazdów integracyjnych. W sali konferencyjnej zmieści się 130 osób, a nocleg zapewnione ma 120 osób. Pobliskie Jezioro Gołdopiwo umożliwia organizację wielu atrakcji – spływów kajakowych, rejsów żaglówkami i wycieczek na rowerach wodnych.
Zobacz obiekt.

 

 

Hotel Mikołajki, Mikołajki

hotel mikołajki konferencje nad jeziorem

Pięciogwiazdkowy, luksusowy hotel nad Jeziorem Mikołajskim posiada zaplecze konferencyjne składające się z 3 sal oraz sali restauracji Yachtova, które umożliwiają organizację konferencji na 460 osób. Baza noclegowa hotelu to 202 miejsca. Uczestnicy konferencji mogą wynajmować jachty, również z obsługą sternika. 

Zobacz obiekt.

 

Hotel Roberts Port Lake Resort Spa, Mikołajki

hotel roberts port lake resort spa konferencje nad jeziorem
Hotel o standardzie czterech gwiazdek położony jest nad Jeziorem Tałty. Zaplecze konferencyjne hotelu to 3 sale, mieszczące do 390 osób w tym samym czasie. Obiekt zapewnia zakwaterowanie dla 350 osób w 160 pokojach. Dla swoich gości hotel organizuje rejsy statkami pasażerskimi (6 statków), mieszczącymi nawet 250 osób. Przystań nad jeziorem wyposażona jest w wypożyczalnię sprzętów wodnych.
Zobacz obiekt
 

woj. wielkopolskie

 

Sułkowski Conference Resort, Boszkowo

sułkowski conference resort konferencje nad jeziorem
Trzygwiazdkowy hotel nad Jeziorem Dominickim znajduje się na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego. W hotelowym centrum konferencyjnym można zgromadzić ponad 300 osób w 7 salach konferencyjnych. Zakwaterowanie jest zapewniane dla 140 gości (w 72 pokojach). Hotel oddaje do dyspozycji gości prywatną, piaszczystą plażę i umożliwia wypożyczanie motorówek, żaglówek czy sprzętu do windsurfingu.
Zobacz obiekt.

 

woj. zachodniopomorskie

 

Centrum Zdrowia i Rekreacji Geovita w Uzdrowisku Dąbki, Dąbki

uzdrowisko dąbki geovita konferencje nad morzem

Obiekt położony jest nad Jeziorem Bukowo, w niewielkiej odległości od morza. Posiada zaplecze konferencyjne dla 120 osób i noclegowe – dla 195. Uczestnicy konferencji mogą korzystać ze sportów i atrakcji wodnych takich jak np. winsurfing zarówno na jeziorze, jaki i nad morzem.
Zobacz obiekt.

 

Wszystkie hotele i ośrodki nad jeziorem znajdziesz dzięki naszej zaawansowanej wyszukiwarce obiektów konferencyjnych.

 

Przeczytaj też:

Integracja na sportowo - zobacz 16 idealnych hoteli.

3 poziomy organizacji konferencji

Co oznacza słowo "event"?

Autor: Michał Stradomski
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne