Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencje w polskich hotelach Clarion sieci Choice Hotels – już wkrótce

Choice Hotels Polska Clarion nowe hotele na konferencje Warszawa Radom Kielce Kraków

25.11.2014

Jak informuje portal horecanet.pl, Choice Hotels International bierze pod uwagę Polskę w swoich rozwojowych planach na przyszłość. To właśnie w naszym kraju ma powstać od trzech do pięciu hoteli tej grupy hotelowej.

W Polsce planowany jest rozwój trzech marek hoteli:

  • Clarion - obiekty cztero- i pięciogwiazdkowe oferujące swoim gościom usługi na najwyższym poziomie, bogate w zaplecze konferencyjne,
  • Quality - hotele trzy- i czterogwiazdkowe położone głównie w stolicy i dużych miastach oraz terenach o bogatym zapleczu turystycznym
  • Comfort - obiekty konkurencyjne cenowo, dwu- i trzygwiazdkowe, których największym plusem jest położenie w centrum miasta.
     

Polskie miasta, które są brane pod uwagę przy wyborze miejsc na hotele grupy Choice Hotels to nie tylko duże i atrakcyjne turystycznie miejsca, takie jak Warszawa czy Kraków, ale również mniejsze – Kielce oraz Radom.
 

Hotele będą działać na zasadzie umów franczyzowych, których podpisanie planowane jest na najbliższe dwa lata. Sieć ma już hotele u naszych sąsiadów – w Czechach, na Litwie i Łotwie. Polska będzie trzecim krajem Europy Środkowej, w której pojawią się obiekty tej marki.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne