Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Hotelarze Roku 2014 wybrani


Hotelarze Roku 2014 wybrani

Hotelarze Roku 2014 wybraniNa zdjęciu: Hotelarz Roku 2014

Magazyn „Hotelarz” i Horwath HTL po raz pierwszy wybrali i nagrodzili Hotelarzy Roku 2014. Uczestników konkursu oceniono w siedmiu kategoriach. Wyniki ogłoszono podczas gali, która odbyła się 19 listopada br. w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Gala była jednym  z elementów jednej z największych konferencji hotelarskich Hotel Tourism Trends Poland 2014.

Rafał Szubstarski, redaktor naczelny magazynu „Hotelarz” oraz Janusz Mitulski przyznali podczas uroczystości, że ich ambicją jest stworzyć najbardziej prestiżową nagrodę w branży. Ich zdaniem dotąd brakowało w branży hotelarskiej nagrody, która doceniałaby tych, którzy są odpowiedzialni za sukces poszczególnych obiektów i jednocześnie promowała najlepszych specjalistów.  

W konkursie wzięło udział ponad 70 kandydatów. Wyboru laureatów dokonała 24-osobowa Kapituła pod przewodnictwem Ireneusza Węgłowskiego, prezesa IGHP i wiceprezesa Orbis SA. Oprócz tytułów i statuetek, zwycięzcy otrzymali tablety Galaxy Tab S ufundowane przez firmę Samsung, która była partnerem wydarzenia, oraz vouchery pobytowe od portalu rezerwacyjnego Hotele.pl. Ponadto, laureatka w kategorii Revenue Manager Roku otrzymała prezent ufundowany przez YieldPlanet.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

 

Dyrektor Generalny hotelu sieciowegoMagdalena Mucha - Hilton Gdańsk (zobacz obiekt)

 

Dyrektor Generalny hotelu niezależnegoGrażyna Kowalczyk - Hotel Narvil (zobacz obiekt)

 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu hoteli sieciowychKatarzyna Niezgoda - Vienna International Hotelmanagement

 

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu hotelu niezależnegoDaniel Błaszkiewicz - Hotel Anders Stare Jabłonki (zobacz obiekt)

 

Revenue ManagerMarta Hancock - Grupa Hotelowa Orbis

 

Hotelarz do 35. roku życiaMiłosz Stanisławski - Sound Garden Hotel Warszawa (zobacz obiekt)

 

Ponadto, wybrano również Hotelarza 25-lecia. W tej kategorii brano pod uwagę tych, którzy dotąd mieli największy wpływ na rozwój polskiej branży hotelarskiej. Nagrodzono: Małgorzatę Chechlińską z Grupy TRIP, Andrzeja Dowgiałło z Grupy Anders oraz Wiesława, Tadeusza i Leszka Likusów z Holding Liwa.