Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konferencyjne przestrzenie przyszłości – showroom GE w Bielsku-Białej

showroom GE Customer Experience Center Bielsko-Biała konferencje

24.04.2017

W Bielsku-Białej, na terenie zakładów GE, od ub.r. działa jeden z czterech showroomów GE Customer Experience Center. Powstał, aby ukazać wizję przyszłości przestrzeni konferencyjnych i zaprezentować to, z czego firma jest najbardziej dumna.

 

 

Celem stworzenia tej nowoczesnej przestrzeni było efektowne zaprezentowanie oferty firmy General Electric, jednego z największych przedsiębiorstw na świecie, potentata m.in. branży paliwowej, lotniczej czy chemicznej, jej dorobku i historii. Produkty koncernu zostały pogrupowane i rozmieszczone w oddzielnych strefach tematycznych – Commercial Area, Industrial Area oraz Application Area. Informacje są przekazywane w postaci multimedialnych instalacji, wyświetlanych za pomocą podwieszanych rzutników na półprzezroczystych ściankach.

 

 

Założeniem koncepcji twórców showroomu – architektów z pracowni Zalewski Architecture Group, Krzysztofa Zalewskiego i Adama Gila, było umieszczenie widzów w odrealnionej przestrzeni. Zastosowanie białych ścian, przepuszczających światło materiałów oraz jasnych, obłych mebli i zmiennego oświetlenia, miało stworzyć u gości wrażenie przebywania w chmurach.

 

 

 

 

Rozplanowanie przestrzenne sal, na które zdecydowali się architekci, pozwoliło poprowadzić odwiedzających ścieżką przez strefę ekspozycyjną, następnie rekreacyjną, aż do znajdującej się na końcu firmowej przestrzeni konferencyjnej.

Sale nie są przeznaczone do użytku komercyjnego.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne