Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 11.01 Forum Branży Eventowej 2018


Zapowiedź: 11.01 Forum Branży Eventowej 2018

Zapowiedź: 11.01 Forum Branży Eventowej 2018Na zdjęciu: Forum Branży Eventowej 2018

Jak zwrócić na siebie uwagę płci pięknej? Odpowiedź na to i inne frapujące pytania będzie można poznać w trakcie jednego z wykładów, będących w programie  Forum Branży Eventowej 2018. Chodzi oczywiście o uwagę pań w trakcie organizowanych eventów.

Przed nami kolejna edycja dorocznego spotkania przedstawicieli branży spotkań – Forum Branży Eventowej.  Odbędzie się ona 11 stycznia 2018 r. na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ponad 1400 osób. Jak zapowiadają organizatorzy – w kolejnym roku frekwencja ma być nawet lepsza.

Merytoryczny program imprezy podzielony został na trzy bloki, nazwane: Komunikacja, Organizacja i Strategia. Gościem specjalnym konferencji będzie generał Roman Polko, który wygłosi wykład zatytułowany: „Po co planować, skoro żaden plan nie przetrwa konfrontacji z rzeczywistością, czyli dlaczego wojsko ćwiczy na serio obronę przed atakiem z Kosmosu”. Zaplanowano również inne ciekawe wystąpienia. Aleksandra Nieściuszko poruszy temat, jak wykorzystać nowoczesne media do poprawy frekwencji na evencie. Katarzyna Pawlikowska zaś opowie, jak przyciągnąć do eventu uwagę kobiet i zachęcić je do uczestniczenia w organizowanym wydarzeniu. W programie znalazło się także miejsce na debatę ekspertów o zasadach sprawnego planowania i budżetowania eventu oraz o tym, jak dobre przygotowanie może zapewnić nam sukces.

Za prowadzenie sesji networkingowej po raz kolejny odpowiedzialna będzie Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka. Jak obiecują organizatorzy, jej oprawa, organizowana we współpracy z partnerami Forum, zaskoczy uczestników spotkania i będzie jeszcze ciekawsza niż w poprzednich edycjach.

W trakcie Forum Branży Eventowej 2018 odbędzie się również Giełda Pracy o bardziej międzynarodowym niż w latach poprzednich charakterze.

Rejestracja dla uczestników spotkania zostanie otwarta w marcu 2018 roku. Szczegóły dostępne na stronie: www.forumbranzyeventowej.pl