Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konkurs gwiazdkowy! Wygraj zaproszenie na rewię w Teatrze Sabat!

17.12.2013W naszym konkursie możecie wygrać podwójne zaproszenie na spektakl połączony z kolacją w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.

Będziecie mogli przenieść się do świata gwiazd podczas spektaklu „Hollywood na Foksal” albo wybrać się w podróż dookoła świata z „Pocałunkami świata”. Wybór spektakli znajdziecie na stronie Teatru Sabat. Zaproszenie możecie zrealizować po uprzedniej rezerwacji do 30 czerwca 2014 roku.

 

Gwiazdkowy prezent od serwisu Konferencje.pl czeka na osobę, która jako 24. z kolei odpowie prawidłowo na 2 pytania konkursowe:

 

1. Ile osób mieści sala bankietowa Teatru Sabat?

2. Gdzie znajduje się siedziba serwisu konferencje.pl?

 

Odpowiedzi wraz z innymi Waszymi danymi wpiszcie w formularzu konkursowym, który znajduje się pod tym linkiem. Zaproszenie zdobędzie autor prawidłowej odpowiedzi, który zgłosi je do nas poprzez formularz jako 24. z kolei. Jedna osoba może oddać jeden głos. Na odpowiedzi czekamy do 23 grudnia 2013 r. do godz. 12.00.

Więcej informacji o Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej znajdziecie tu.

 

Regulamin konkursu:

 

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne