Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zaplanuj konferencję w nowym obiekcie, czyli najnowsze hotele i centra kongresowe w 2014 roku


23.12.2013

Podczas organizowania konferencji lub eventu warto wziąć pod uwagę miejsca, które zostaną oddane do użytku w tym roku, w którym odbywa się planowane wydarzenie. Macie wówczas szansę zorganizować event jako pierwsi w danym obiekcie, stworzyć wyjątkową, nowatorską oprawę i zaskoczyć swoich klientów.

Przedstawiamy Wam wybór nowoczesnych obiektów, które zostaną otwarte w 2014 roku. Większość z nich powstanie w południowej Polsce, która dzięki modernizacjom dróg i lotnisk jest coraz lepiej skomunikowana z resztą kraju.
 

Hotele i ośrodki konferencyjne

Ten największy hotel w Bieszczadach zostanie otwarty wprawdzie za kilka dni, ale konferencje i kongresy możecie w nim planować po nowym roku. Pomieści jednorazowo do 1500 uczestników, a nocleg zapewni dla ponad 500 osób. Wewnętrzny, pokryty szklanym dachem dziedziniec o powierzchni ponad 2000 m2, jest atrakcyjnym miejscem na różnorakie wydarzenia i eventy. Ponadto do Waszej dyspozycji będą 2 hale wystawienniczo-targowe o łącznej powierzchni ponad 2800 m2.
 
Na powierzchni konferencyjnej obejmującej 5000 m2 będzie można zgromadzić ok. 4500 uczestników. Sale konferencyjne mają system ruchomych ścian, które umożliwiają ich dowolne modyfikacje. Na pierwszym piętrze istnieje również możliwość ekspozycji samochodów. Na bankiet zasiadany będziecie mogli zaprosić 800 osób, a hotel zapewni nocleg dla 420 osób. Obiekt zostanie otwarty wkrótce.
 
Nowoczesny hotel, połączony z zabytkowym budynkiem elektrowni Renarda, zostanie otwarty pod koniec 2014 roku. Może zgromadzić 1000 uczestników konferencji. Zapewnia też zaplecze noclegowe.
 
W podwarszawskim Nowym Dworze Mazowieckim, niedaleko nowego portu lotniczego pod koniec lutego zostanie otwarty nowy hotel konferencyjny. Największa sala konferencyjna pomieści 800 osób. W tym czterogwiazdkowym hotelu działa już restauracja.
 
Centra kongresowe
 
Pod koniec lutego w Opolu otwarty zostanie obiekt, w którym można zorganizować kongres na 2000 uczestników. Sala konferencyjna będzie posiadać własne zaplecze gastronomiczne. Przed budynkiem znajdzie się również otwarty plac ekspozycyjno-targowy, który możecie wykorzystać do eventów. 
 
Od kwietnia możecie planować kongresy w krakowskim centrum, gdzie można zgromadzić 3600 uczestników. Sale konferencyjne będą modułowe i w pełni wyposażone. Dwie hale o powierzchni 9000 m2 będzie wyróżniać brak filarów, co czyni je doskonałym miejscem ekspozycyjnym i eventowym. Obiekt umożliwia też organizacją bankietu dla 2200 osób.
 
Zostanie oddane do użytku pod koniec października 2014. Możecie w nim zorganizować kongres do 12000 osób. Centrum będzie połączone przejściem podziemnym z Halą Widowiskową Spodek, dzięki czemu będzie w stanie pomieścić w jednym czasie nawet do 15000 osób. W bankiecie będzie mogło uczestniczyć 1000 osób.
 
Również w październiku zostanie oddany do użytku ten obiekt, który pomieści jednorazowo do 3200 osób. Będzie można tu zorganizować bankiet dla 880 osób. Trzy sale konferencyjne, w tym jedna mieszcząca do 2100 osób i przeszklone foyer z widokiem na Wawel - to atuty tego miejsca.
 
Od września możecie planować kongresy dla 600 uczestników w nowym centrum w Lublinie. Kilka sal konferencyjnych w tym nowym obiekcie będzie można modyfikować i dzielić, w miarę potrzeby. Największa z nich pomieści 420 osób.
 
Hale widowiskowo-sportowe

Obiekt zostanie oddany do użytku pod koniec kwietnia 2014 r. Będzie mógł zgromadzić blisko 15000 osób w jednej sali. Demontowana i zintegrowana z systemem oświetleniowym oraz nagłaśniającym scena umożliwi organizowanie dużych, profesjonalnych imprez i eventów.
 
Spodziewany termin otwarcia obiektu to maj 2014 roku. W hali będzie można zorganizować event dla 7300 uczestników. Poza tym do Waszej dyspozycji będą dwie sale konferencyjne na 224 osoby każda oraz restauracja z miejscami dla 130 osób.
 
Obiekty kultury
 
Ten nowoczesny obiekt zostanie otwarty na wiosnę 2014 roku. Sala koncertowa na 1800 osób jest świetnie wyposażona audiowizualnie i przygotowana do nagrań i produkcji kinowych. Ponadto do Waszej dyspozycji będzie mniejsza sala, na 300 osób.
 
Sala koncertowa nowego obiektu, który zostanie otwarty pod koniec 2014 roku zmieści 1800 osób. Ponadto – znajdą się w nim mniejsze sale z przeznaczeniem m. in. konferencyjnym. 
 
Obiekt będzie otwarty w maju 2014 roku. Oferuje salę widowiskowo-konferencyjną dla 678 osób oraz hol, który może posłużyć jako przestrzeń wystawiennicza.
 
Autor: Michał Stradomski
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne